Na antenie

RADIORANEK WT. ŚR.

Wprowadzenie w rytm dnia. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Mieszkanka Siedlec walczy z nowotworem! Liczy się każda złotówka!

foto
2020-11-12 12:33:53
Proszę, pomóż uratować moje życie!... Te poruszające słowa skierowała do naszej redakcji Pani Marzena Celińska. 43 - letnia mieszkanka Siedlec walczy z nowotworem jelita grubego. Jej stan jest na tyle poważny, że nie kwalifikuje się już do leczenia w Polsce. Pani Marzena potrzebuje więc środków na walkę z chorobę.

"Trzymam na rękach mojego maleńkiego synka i zastanawiam się, ile czasu będzie nam dane być razem, czy jeśli mnie zabraknie, będzie pamiętać, jaka była jego mama, jak wyglądała i jak bardzo go kochała... W czerwcu tego roku, po bardzo długiej diagnostyce, dowiedziałam się, że mam raka jelita grubego, który jest niezwykle silny. Przeszłam operację, jednak nowotwór rozprzestrzenia się bardzo szybko, zajął już węzły chłonne, pierś, płuco... Stan jest na tyle poważny, że nie kwalifikuję się już do leczenia, które jeszcze do niedawna mogłam przejść w Polsce...

Wciąż mam dla kogo żyć, nie chcę się poddawać! Patrzę na trójkę moich dzieci, których nie mogę zostawić, nie teraz! Szukam leczenia, szukam sposobu, by pokonać nowotwór, zatrzymać go, chociaż na chwilę, wyrwać kolejne dni, bezcenne dni, które będę mogła spędzić tu na ziemi, razem z moimi dziećmi. Muszę być gotowa, mieć środki na leczenie, które może sprawić cuda! Proszę, pomóż uratować moje życie!"

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na stronie SIEPOMAGA.PL. Wpłat można dokonywać TUTAJ