Na antenie

JAK MINĄŁ DZIEŃ

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze najciekawszych wydarzeń. Wszystko, od wielkiej polityki do sportowych rekordów, wraz z regionalną prognozą pogody na następne dni. Zaprasza Grzegorz Skwarek.
zobacz wszystkie

Kultura

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego (wyniki)

2010-03-29 11:34:33
147 par z 27 klubów z całej Polski zaprezentowało swoje umiejętności w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, który odbył się w minioną sobotę 27 marca w Międzyrzecu. Turniej odbył się w 14 kategoriach. Spore sukcesy odnieśli gospodarze.

W kategorii wiekowej 8-9 lat klasie E pierwsze miejsce wytańczyła para: Leszczyński Jakub i Kowalewska Natalia. W kategorii wiekowej 10-11 lat klasie E trzecie miejsce zajęła para w składzie Zbucki Patryk i Olesiejuk Aleksandra . W kategorii wiekowej 14-15 klasie E  na trzecim miejscu uplasowała się  Leszczuk Bernadeta i Trochymiuk Sebastian. Natomiast w kategorii wiekowej pow. 15 lat w klasie D drugie miejsce wytańczyła para Korgol Patrycja i Matejek Mateusz

Poziom turnieju był wysoki.

-Organizacja jest bardzo dobra. Jestem uczestnikiem wielu turniejów i mogę powiedzieć, że nie ma się czego wstydzić – powiedział Jerzy Zieliński, sędzia skrutiner.

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar burmistrza miasta odbył się  z inicjatywy MOK i Klubu Tańca Towarzyskiego Iskra.

-Frekwencja dopisała. Był bardzo wysoki poziom. Pary z całej Polski mówią, że na pewno wrócą do Międzyrzeca – podkreśla Piotr Woźniak, organizator, trener

Kolejny turniej tańca towarzyskiego w Międzyrzecu odbędzie się jesienią bieżącego roku.



Patronat medialny nad Ogólnopolskim Turniejem Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego, sprawowały Katolickie Radio Podlasie i portal radiopodlasie.pl.

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"O Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski"

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

1 miejsce - Leszczyński Jakub, Kowalewska Natalia; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
2 miejsce - Dziadko Kacper, Gajewska Julia; klub TAKT Chełm              

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

1 miejsce - Dobosz Jakub, Siatka Kamila; klub RYTM  Chełm             
2 miejsce - Krawczyk Paweł, Miłkowska Magdalena; klub BLUE CLASSIC Warszawa   
3 miejsce - Zbucki Patryk, Olesiejuk Aleksandra; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
4 miejsce - Borsukiewicz Mateusz, Łajkowska Paulina; klub RYTM Białystok          
5 miejsce - Wójcik Mateusz, Celińska Anita; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
6 miejsce -  Niemiec Patryk, Turewicz Marta – klub TAKT Chełm              
7 miejsce - Czyżewski Maciej, Gałach Magdalena – klub AMIGO DANCE Biała Podlask
8 miejsce - Jasiński Adam, Sokół Weronika – klub TAKT Chełm              

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 miejsce - Białowąs Bartosz, Rostworowska Oliwia; klub BLUE CLASSIC Warszawa   
2 miejsce - Morgunowicz Damian, Chwaluczyk Sandra; klub AMIGO DANCE Biała Podlaska
3 miejsce - Szust Michał, Nikoniuk Monika; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
4 miejsce - Stachjuk Paweł, Mularczyk Julia; klub RYTM Białystok          
5 miejsce - Romanowski Wojciech, Wiater Kornelia; klub TAKT Chełm              
6 miejsce - Kulawiec Grzegorz, Stanilewicz Agata; klub AMIGO DANCE Biała Podlaska
7 miejsce - Lewandowski Wiktor, Mielnicka Weronika; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
8 miejsce -  Nitychoruk Rafał, Florek Julia; klub CHOCHLIK Lubartów       
9 miejsce - Burek Daniel, Kuflewska Aleksandra; klub AKAD. PROMOCJI TAŃCA Puławy
10 miejsce - Cieniuch Piotr, Skubisz Aleksandra; klub CHOCHLIK Lubartów       
11 miejsce - Kostecki Robert, Struk Martyna; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 miejsce - Koguciuk Jakub, Hyjek Natalia; klub RYTM  Chełm             
2 miejsce - Nurzyński Wiktor, Węgrzyn Sandra; klub MYKA Zamość             
3 miejsce - Pietrzykowski Bartosz, Żukowska Paulina; klub TAKT Chełm              
4 miejsce - Górlicki Kamil, Jendrzejczyk Agata; klub ZAMEK Szydłowiec        
5 miejsce -  Czopiński Konrad, Kowalewska Paulina; klub AMIGO DANCE Biała Podlask
6 miejsce - Staroński Kamil, Bober Sylwia; klub IMPULS Biłgoraj         

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 miejsce - Hnydka Tomasz, Nowosad Julia; klub TAKT Chełm              
2 miejsce - Czub Sebastian, Sołowiej Katarzyna; klub DUET Warszawa           
3 miejsce - Trochymiuk Sebastian, Leszczuk Bernadeta; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
4 miejsce - Jarmoluk Patryk, Palak Natalia; klub ZAMEK Lublin            
5 miejsce - Melaniuk Filip, Różańska Diana; klub AMIGO DANCE Biała Podlaska

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 miejsce - Lubecki Michał, Pasterz Natalia; klub GASIEK Rzeszów          
2 miejsce - Jesionek Karol, Izdebska Daria; klub AMIGO DANCE Biała Podlaska
3 miejsce - Łoś Wojciech, Zdybel Aneta; klub MYKA Zamość             
4 miejsce - Kobylarz Krzysztof, Bartnik Justyna; klub ZAMEK Lublin            
5 miejsce - Szczepanik Adrian, Dzierżak Maria; klub GASIEK Rzeszów          
6 miejsce - Larwa Kamil, Pacek Magdalena; klub LIDER Lublin            
7 miejsce - Gębusia Szymon, Szerszeń Marta; klub PROGRESS Warszawa       
8 miejsce - Kowalik Arkadiusz, Chmiel Marzena; klub AKAD. PROMOCJI TAŃCA Puławy
9 miejsce - Łaziuk Marcin, Kowalczuk Katarzyna; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
10 miejsce - Chołaj Rafał, Jadczyszyn Magdalena; klub AKAD. PROMOCJI TAŃCA Puławy
11 miejsce - Gil Patryk, Bondel Aleksandra; klub AKAD. PROMOCJI TAŃCA Puławy

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

1 miejsce - Nowak Wiktor, Szalast Oliwia; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
2 miejsce - Greger Szymon, Uss Katarzyna; klub AMIGO DANCE Biała Podlaska
3 miejsce - Drozd Jakub, Górska Dominika; klub TAKT Chełm              
4 miejsce - Warda Bartosz, Miszczuk Monika; klub AIDA Biała Podlaska     
5 miejsce - Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja; klub FENIKS Białystok        
 6 miejsce - Chara Aleksander, Buczek Karolina; klub GRACJA Krosno           
 7 miejsce - Sacewicz Paweł, Jówko Aleksandra; klub AIDA Biała Podlaska     
 8 miejsce - Krakowiecki Sebastian, Kiersztan Adrianna; klub  AKAT Łomża              
9 miejsce - Wrzesień Wojciech, Tarnowska Magdalena; klub LIDER Lublin            
10 miejsce - Banaś Adrian, Kamińska Sara; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
 11 miejsce - Puszka Michał, Niziołek Kornelia; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

1 miejsce - Nowak Wiktor, Szalast Oliwia; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
2 miejsce - Chara Aleksander, Buczek Karolina; klub  GRACJA Krosno           
 3 miejsce - Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja; klub  FENIKS Białystok        
 4 miejsce - Sacewicz Paweł, Jówko Aleksandra; klub AIDA Biała Podlaska     
     5 miejsce - Warda Bartosz, Miszczuk Monika; klub  AIDA Biała Podlaska     
 6 miejsce - Banaś Adrian, Kamińska Sara; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
7 miejsce - Drozd Jakub, Górska Dominika ; klub  TAKT Chełm              
         8 miejsce - Greger Szymon, Uss Katarzyna ; klub  AMIGO DANCE Biała Podlask
9 miejsce - Wrzesień Wojciech, Tarnowska Magdalena; klub LIDER Lublin            
 10 miejsce - Puszka Michał, Niziołek Kornelia; klub  CENTRUM TAŃCA Lublin    
      11 miejsce - Krakowiecki Sebastian, Kiersztan Adrianna; klub AKAT Łomża              

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

1 miejsce - Kuryłowicz Aleksander, Gaj Agnieszka; klub AKCENT Warszawa         
2 miejsce -  Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina; klub AKAT Łomża              
3 miejsce -  Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
4 miejsce - Matuszewski Dominik, Gazda Vanessa; klub FEELING Warszawa        
5 miejsce - Tomkiewicz Kacper, Pacak Daria; klub  GRACJA Krosno           
6 miejsce - Mazuś Eryk, Czerniak Aleksandra; klub CHOCHLIK Lubartów       
 7 miejsce -  Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia; klub DUET Warszawa           
   8 miejsce - Nestorowicz Krystian, Hrubczyńska Dominika; klub  FENIKS Białystok        
9 miejsce -  Choma Karol, Walaszek Oliwia; klub  TAKT Chełm              

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

1 miejsce  - Matuszewski Dominik, Gazda Vanessa; klub FEELING Warszawa        
2 miejsce  - Choma Karol, Walaszek Oliwia; klub TAKT Chełm              
3 miejsce  - Wiciński Tomasz, Wicińska Agnieszka; klub TAKT Chełm              
4 miejsce  - Studniarz Rafał, Wiśniewska Urszula; klub CT PAWELEC Radom        
5 miejsce  - Tomkiewicz Kacper, Pacak Daria; klub GRACJA Krosno           
6 miejsce  - Kautsch Michał, Ługowska Anna; klub AKCENT Warszawa         
7 miejsce  -  Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia; klub DUET Warszawa           
8 miejsce  -  Mazuś Eryk, Czerniak Aleksandra; klub CHOCHLIK Lubartów       

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
 
1 miejsce - Borzęcki Bartosz, Kostek Patrycja; klub ZAMEK Lublin            
2 miejsce -Matejek Mateusz, Korgol Patrycja; klub ISKRA Międzyrzec Podlaski
3 miejsce -Czopiński Patryk, Pasko Klaudia; klub  AMIGO DANCE Biała Podlaska
4 miejsce -Piotrowski Patryk, Łazowska Paulina; klub TĘCZA Białystok         
5 miejsce -Koprianiuk Mateusz, Skerczyńska Ewa; klub AIDA Biała Podlaska     
6 miejsce -Jabłoński Jakub, Dołbeń Hanna; klub  MYKA Zamość             
7 miejsce - Drozd Karol, Toporowska Małgorzata; klub  CENTRUM TAŃCA Lublin    
8 miejsce -Maciejewski Przemysław, Adamczyk Magdalena; klub ZAMEK Lublin            
9 miejsce -Kochański Łukasz, Kochańska Magdalena; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
10 miejsce -Kamiński Łukasz, Kobylińska Milena; klub  AKAT Łomża              
 11 miejsce -Maryniowski Karol, Wyka Klaudia ; klub  CENTRUM TAŃCA Lublin    
12 miejsce -Staszak Bartosz, Koziejowska Ewelina; klub  CENTRUM TAŃCA Lublin    
13 miejsce -Paszkiewicz Hubert, Bondarzewska Lidia; klub  AIDA Biała Podlaska     
14 miejsce -Gosiewski Daniel, Bagińska Magdalena; klub  AKAT Łomża              
15 miejsce -Zieliński Przemysław, Bielak Marlena; klub IMPULS Biłgoraj         

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

1 miejsce - Jabłoński Damian, Rzewuska Milena; klub AMIGO DANCE Biała Podlask
2 miejsce - Blacha Dominik, Krupa Kinga; klub IMPULS Biłgoraj         
3 miejsce - Wasiluk Mateusz, Bondar Karolina; klub TĘCZA Białystok         
4 miejsce - Bednarz Jakub, Wałuszko Marta; klub  BATUCADA Suchowola      
5 miejsce - Jankowski Karol, Malesa Kornelia; klub DUET Warszawa           
6 miejsce - Kseń Karol, Kseń Wiktoria; klub MERENGUE Stalowa Wola   
7 miejsce - Kuranc Maciej, Rogala Lidia; klub ZAMEK Lublin            
8 miejsce - Rutecki Bartłomiej, Domino Milena; klub LIDER Lublin            
9 miejsce - Sacewicz Marcin, Litwiniuk Paula; klub AIDA Biała Podlaska     
10 miejsce - Maryniowski Maciej, Czopek Gabriela; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

1 miejsce - Jabłoński Damian, Rzewuska Milena; klub  AMIGO DANCE Biała Podlaska
2 miejsce - Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela; klub TAKT Chełm              
3 miejsce - Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia; klub IMPULS Biłgoraj         
4 miejsce - Jankowski Karol, Malesa Kornelia; klub DUET Warszawa           
5 miejsce - Wolański Dominik, Staniak Aleksandra; klub BLUE CLASSIC Warszawa   
6 miejsce - Rutecki Bartłomiej, Domino Milena; klub LIDER Lublin            
7 miejsce - Sacewicz Marcin, Litwiniuk Paula; klub AIDA Biała Podlaska     
8 miejsce - Wasiluk Mateusz, Bondar Karolina; klub TĘCZA Białystok         
9-10 miejsce - Kseń Karol, Kseń Wiktoria; klub  MERENGUE Stalowa Wola   
9-10 miejsce - Bednarz Jakub, Wałuszko Marta; klub BATUCADA Suchowola      
11 miejsce -Blacha Dominik, Krupa Kinga; klub  IMPULS Biłgoraj         
12 miejsce - Maryniowski Maciej, Czopek Gabriela; klub CENTRUM TAŃCA Lublin    
13 miejsce -Kuranc Maciej, Rogala Lidia; klub ZAMEK Lublin            

SK/Międzyrzec Podlaski