Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Kultura

Łuków: Podlaskie Forum Fotograficzne

2010-02-06 09:38:08
Na zdjęciu: Paweł Przeździak

Chyba niewiele jest takich osób, które nie lubią oglądać zdjęć. To przecież zatrzymane w obiektywie chwile, do których zawsze możemy powracać. Ale już na pewno nie wszyscy z nas, potrafią robić zdjęcia. Pstryknąć zdjęcie nie jest trudno, ale zrobić takie, które jest jednocześnie profesjonalne i potrafi przemówić, nie jest łatwo.

Są jednak pasjonaci. Pasjonaci, którzy zajmują się też fotografią zawodowo. Do jednych z nich należy Paweł Przeździak z Łukowa. Jego zdjęcia możecie Państwo czasami oglądać na naszej stronie internetowej.

Pan Paweł należy od niedawna do Podlaskiego Forum Fotograficznego. Jego zdaniem, to świetne miejsce do spotkań ludzi, pasjonujących się fotografią. Rozmawiała z nim nasza korespondentka z Łukowa, Anna Kupińska. Posłuchaj:Oto kilka zdjęć Pawła Przeździaka. To pięknie zatrzymane w obiektywie chwile. Te zdjęcia żyją.


AKup/Łuków