Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Z regionu

Łuków: Miejski park już otwarty

2010-05-06 16:55:24
Od 6 maja mieszkańcy Łukowa mogą korzystać z miejskiego parku.

Właśnie dziś zniknęło metalowe ogrodzenie, które przez ostatnie kilkanaście miesięcy otaczało modernizowany park. Prace są zakończone. Rozstawiono wszystkie zabawki, gotowe są również alejki i ławki. Działa także fontanna.


To jednak nie koniec prac. Należy jeszcze wykonać odwodnienie przed sceną, która znajduje się w parku. Nie było to ujęte w pierwotnym projekcie modernizacji parku, co nie oznacza jednak, że zwiększą się koszty inwestycji.

Dotychczas na modernizację parku wydano 5 mln 200 tys. zł. W tym roku budżetowym ma być wydanych jeszcze 120 tys. na odwodnienie i 510 tys. na pielęgnację zieleni. W ten sposób na modernizację parku wydana zostanie dokładnie ta kwota, o której mówiono gdy zaczynano inwestycję, czyli niecałe 6 mln złotych.

AKup/Łuków

Street Dance

28 kwietnia w Węgrowie tanecznie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca więcej

Zgłoszenia do festiwalu

JAN PAWEŁ II APOSTOŁ JEDNOŚCI - do 23 kwietnia więcej
zobacz wszystkie