Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Kultura

Impreza Integracyjna dla Osób Niepełnosprawnych

2010-05-04 14:43:27
Imprezę Integracyjną dla Osób Niepełnosprawnych organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz stowarzyszenia i instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie powiatu łukowskiego.

„Łukowski Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością” odbędzie się 6 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie.

O godzinie 10.00  zaplanowano zbiórkę uczestników na Placu Narutowicza w Łukowie. Po błogosławieństwie dla osób niepełnosprawnych udzielanym  przez kapłanów parafii łukowskich, o godzinie 10.30  wyruszy ulicami miasta na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji - barwny korowód.

O godzinie 10:45 rozpocznie się Piknik Integracyjny.
                         
Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby niepełnosprawne z powiatu łukowskiego wraz z opiekunami oraz ludzi dobrej woli pragnących wesprzeć podjęte działania.

Szczegółowe informacje o imprezie i możliwościach dojazdu można uzyskać w Miejskich i Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej oraz w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie.

EŁ/Siedlce