Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Kultura

Koncert i wystawa w Kocku

2010-04-23 12:00:40
23 kwietnia w południe w Domu Kultury w Pałacu Księżnej Jabłonowskiej w Kocku odbędzie się koncert pieśni Fryderyka Chopina w wykonaniu sopranistki z Krakowa Elżbiety Kubiec.

Elżbieta kupiec ze swoim recitalem pieśni Chopinowskich była już w Kocku to miejsce bardzo przypadło jej do gustu, tym razem wystąpi dla młodzieży gimnazjalnej z gmin Serokomla oraz Woli Gułowskiej. Koncert odbędzie się o godz. 12.00. Wstęp wolny – poinformował  dyrektor Domu Kultury Adam Świć.

Na wieczór w Domu Kultury w Kocku zaplanowano kolejną imprezę.

- O godz. 18.00 będzie okazja obejrzeć zdjęcia autorstwa fotografika z Kazimierza nad Wisłą Maksa Skrzeczkowskiego, który w zimie tych największych śniegów i mrozów wybrał się w wyprawę po Polsce która zajęła mu osiem dni, dlatego ta wystawa się nazywa „W osiem dni do o koła Polski”. Maks podróżował głównie koleją. W części muzycznej wernisażu wystąpi wokalista Grzegorz Fijałkowski  - dodał Adam Świć
          
Organizatorzy serdecznie zapraszają na obydwie imprezy, wstęp oczywiście wolny.

SKarw/Radzyń Podlaski[jk]

Siedleckie Targi Miodów

15 września w Siedlcach odbędą się Targi Miodów więcej

Dokopiny Ziemniaka

15 września w Przesmykach odbędzie się świeto plonów ziemniaczanych więcej
zobacz wszystkie