Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Kultura

Eliminacje IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Gimnazjalistów

2010-04-26 11:56:10
21 kwietnia Dom Kultury w Kocku zorganizował powiatowe eliminacje IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów "Przebudzeni do życia" z udziałem 19 recytatorów.

Jury w składzie: Edyta Madej - Wojewódzki Ośrodek Kultury, Anna Kaczor-Okoń i Alicja Kowalczyk postanowiło przyznać I nagrodę i kwalifikację do etapu wojewódzkiego konkursu Klaudii Bogusz z G nr 1 w Lubartowie (instruktor Beata Wronowska). Wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Rudzińska - G nr 1 w Lubartowie (instruktor Monika Kędziora), Izabela Mitura - G w Kocku (instruktor Katarzyna Sobich-Kułak), Żaneta Maszkiewicz - G w Przytocznie (instruktor Joanna Kowalczyk), Karolina Skubisz - G w Ostrówku (instruktor Katarzyna Polak), Ewelina Nicpoń - G w Kocku (instruktor Katarzyna Sobich-Kułak), Dorota Gałązka - G w Przytocznie (instruktor Marta Barszczewska) i Karolina Wasilewska - G w Przytocznie (instruktor Marta Barszczewska).

fot. Paweł Ciszewski
[jk]