Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Lekkoatletyczne mistrzostwa bez medali

2010-02-28 18:08:18

Bez medali wrócą ze Spały reprezentanci klubów naszego regionu z Halowych Mistrzostw Polski seniorów w lekkoatletyce.

Najbliżej podium była Agnieszka Jarmużek z AZS AWF Biała Podlaska, która w konkurencji pchnięcia kulą uplasowała się na 4. pozycji (14:85). Dobre piąte miejsce zajął utalentowany skoczek w dal Tomasz Jaszczuk z Pogoni Siedlce (7:49). Monika Wiśniowska z WLKS-u Siedlce była szósta w biegu na 3km (9:51.80) i siódma na dystansie 1,5km (4:37.44).
W pierwszej ósemce plasowali się poza tym: siódma w biegu na 800m (2:13.03) Monika Flis z WLKS Siedlce, ósmy w pchnięciu kulą (17.94) Damian Kusiak z AZS AWF Biała Podlaska.

Dwa srebrne medale podczas mistrzostw wywalczyła była zawodniczka Pogoni Siedlce (obecnie Warszawianka) Lidia Chojecka: w biegach na 1500m (4:12.68) i 3000m (9:07.50).