Na antenie

Koncert życzeń

Nasz radiowy Koncert życzeń to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych. Zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Andrzej Ilczuk.
więcej
zobacz wszystkie

Ogłoszenia

„Moi przyjaciele – flora i fauna Mazowsza”

2009-09-10 13:06:43
Konkurs fotograficzny „Moi przyjaciele – flora i fauna Mazowsza”. Tym razem tematem będzie zdjęcie poświecone florze i faunie wschodniego Mazowsza. Warunkiem jest samodzielne wykonanie zdjęcia naturalnej flory lub fauny występującej na obszarze Mazowsza i nadesłanie go na adres poznaj@radiopodlasie.pl do 15 listopada.

17 listopada w siedzibie Katolickiego Radia Podlasie zbierze się komisja konkursowa złożona z przedstawiciela WFOŚiGW w Warszawie, Grzegorza Zarzyckiego – fotografika, Doroty Starczewskiej Nadbużański Park Krajobrazowy, Grzegorza Skwarka. Komisja wybierze 12 prac, a następnie zhierarchizuje przyznając trzy nagrody główne i 9 wyróżnień. Każdy uczestnik może przesłać do 10 prac, ale wśród nagrodzonych lub wyróżnionych nie może się znaleźć więcej niż jedno.

Zdjęcia wraz z deklaracją zrzeknięcia się doń praw zostaną przekazane na własność WFOŚiGW z myślą o wykorzystaniu dla celów edukacyjno-promocyjnych. Wszystkie zdjęcia znajdą się w specjalnej galerii w portalu radiopodlasie.pl. Wyniki konkursu będą ogłoszone w portalu oraz na antenie każdej ze stacji, Wręczenie nagród nastąpi w ostatnim dniu akcji tj, 27 listopada 2009 r. w siedzibie stacji.

Nagrody fundowane przez WFOŚiGW

3 aparaty cyfrowe do wartości 780 zł – pierwsze miejsca
9 zestawów albumów fotograficznych flora i fauna każdy o wartości 100 zł.

Regulamin konkursu
 

Wystawa ptaków

21. lipca w Ujrzanowie będzie można obejrzeć nieodpłatnie wystaę papug i ptaków egzotycznych więcej

Dni Łosic

W dniach 19-21 lipca Łosice obchodzą hucznie swoje święto więcej
zobacz wszystkie