Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Ogólne

KONKURS! Moje osobiste spotkanie z Janem Pawłem II... Czekamy na Wasze zdjęcia

foto
2020-05-22 08:51:03
Z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II mamy dla Państwa niezwykłą propozycję. Wielu z nas miało okazję osobiście spotkać Papieża Polaka - czy to podczas pielgrzymek Papieża do Polski czy w trakcie wyjazdów pielgrzymkowych do Watykanu.

Są wśród naszych słuchaczy również osoby, które brały udział w prywatnych audiencjach w Watykanie.
Z pewnością posiadacie Państwo pamiątki w formie zdjęć z tych spotkań. Pokażcie je nam, naszym Słuchaczom i Czytelnikom.

Przed 10 czerwca, kiedy przypada 21 rocznica wizyty Jana Pawła II w Siedlcach i Drohiczynie, stwórzmy wspólnie galerię naszych spotkań z Janem Pawłem II. Galeria będzie nosić tytuł "Moje osobiste spotkanie z Janem Pawłem II".

Co trzeba zrobić?

- wybrać jedno zdjęcie
- zeskanować
- dodac opis gdzie, kiedy i przy jakiej okazji zostało wykonane (możecie opisać uczucia, jakie towarzyszyły Wam podczas takiego spotkania)
- przysłać z opisem e-mailem: na adres konkurs@radiopodlasie.pl

UWAGA! Na zdjęcia czekamy do 5 czerwca

Pokażcie swoje wspomnienia.
Redakcja portalu podlasie24.pl oraz redaktorzy audycji "W naszej radiowej rodzinie..."