Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Aktualności

Karnawałowe spotkanie Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie

foto
2018-01-03 17:13:26
Zabawa karnawałowa w tym roku odbędzie się w sobotę, 3 lutego w sali widowiskowej przy Urzędzie Gminy w Domanicach.
Na to karnawałowe spotkanie zaprasza Prezes Koła Przyjaciół w Domanicach - Małgorzata Sekulska, jej zastępca Anna Pucyk oraz Ks. Kan. Andrzej Filipiuk, proboszcz parafii Nawiedzenia NMP w Domanicach.

Do udziału w karnawałowej zabawie zapraszamy wszystkie oddziały Koła Przyjaciół naszego radia. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie obecności w sekretariacie radia pod numerem 25 644 72 73.

Osoby i zespoły, które chciałyby podzielić się swoją twórczością i zaprezentować piosenkę, skecz, wiersz, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do sekretariatu.

W programie spotkania przewidziane są występy, zabawa taneczna, skromny poczęstunek dla gości. By nie obciążać organizatorów, zwracamy się z prośbą o przywiezienie ze sobą gościńca na wspólny stół. Mile widziane są tradycyjne, polskie przysmaki. Gospodarze spotkania przygotują bigos.

Do występu z piosenką i skeczem przygotowują się Młynarzanki z Młynek pod kierunkiem Marianny Śledź.
Pan Grzegorz Rostkowski z zespołu KRYTERS skomponuje na to spotkanie utwór muzyczny. Utwory dotychczas skomponowane mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej: kryters.com
Wystąpi również miejscowy zespół.

Opiekunowie Radiowej Rodziny
Joanna Symanowicz 
ks. Dariusz DenisiukVII Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

25 października w Białej Podlaskiej będzie mozna podziwiać twórczość niezwykłych filmowców. więcej

XVII Podlasie Jazz Festival

W dniach 20 - 21 października w Białej Podlaskiej będzie królował jazz. więcej
zobacz wszystkie