Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.

Aktualności

Jubileusz Koła Przyjaciół w Białej Podlaskiej

foto
2013-10-11 16:27:19
10 października 2013 r. bialski oddział Koła Przyjaciół KRP świętował 10-lecie istnienia.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Eucharystia w parafii Chrystusa Miłosiernego, sprawowana w intencji słuchaczy z Białej Podlaskiej. Po Mszy Św. goście udali się do sali parafialnej na uroczyste przyjęcie. Pani Anna Kuszpit powitała słuchaczy, księży, pracowników radia oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych oddziałów: z Ulana, Łomaz i Białej Podlaskiej (parafia Michała Archanioła). Jubileusz stał się okazją do wyrażenia wdzięczności wobec Pana Franciszka Benia, założyciela oddziału oraz Pani Anny Kuszpit, obecnej prezeski. Ks. Dariusz Denisiuk podkreślił zaangażowanie Pani Anny w życie parafii, diecezji, a także podziękował za wieloletnią współpracę z rozgłośnią. Jubileuszowi towarzyszyły wspomnienia z pierwszych lat działalności oddziału. O oprawę muzyczną spotkania zadbali członkowie koła, którzy intonowali rozmaite przyśpiewki ludowe. Nikogo nie trzeba było zachęcać do wspólnego śpiewu. Apel Jasnogórski zakończył uroczystość jubileuszową.

Z okazji X rocznicy powstania oddziału życzymy słuchaczom zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Niech wspólne spotkania przybliżają do Boga, zacieśniają więzi międzyludzkie i przynoszą wytchnienie od codzienności.

Dziękujemy pięknie za zaproszenie i wspaniałego przyjęcie.
Pozdrawiamy serdecznie. Szczęść Boże.Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html