Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

X Biegi im. Anny Jabłonowskiej

2010-04-20 08:03:38
W czwartek 22 kwietnia w Siemiatyczach odbędą się Biegi im. Anny Jabłonowskiej. Tegoroczna dziesiąta edycja zawodów jest składową ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Jest to już 10 edycja imprezy, której celem jest popularyzacja biegania jako najbardziej dostępnej formy rekreacji, ukazanie piękna Siemiatycz i okolic a także zapobieganie uzależnieniom i chorobom cywilizacyjnym poprzez ruch na świeżym powietrzu.

Zawody składać się będą z 22 biegów prowadzonych w różnych kategoriach. Trasa poszczególnych biegów na tym widowisku sportowym odbywać się będzie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, ogrodzonej części ul. Nadrzecznej od strony  zalewu i okolicach amfiteatru nad zalewem. Najstarsi zawodnicy z kategorii szkół ponadgimnazjalnych i seniorzy będą obiegać „mały zalew”. Start i meta usytuowane będą na stadionu MOSiR-u.

W biegach mogą uczestniczyć wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie uprawniające do startu na określonych dystansach.

Dodatkowe informacje i zapisy w biurze MOSiR-u, tel. 85 656 10 44 informacji udzielają też nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczy w Czartajewie: Sanisław Kubeł i Rafał Szyszko tel 85 655 28 70. Zgłoszenia przyjmowane będą także w dniu zawodów.

Zbiórka zawodników w czwartek 22 kwietnia o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u. Uroczyste zakończenie biegów zaplanowana na godzinę  12.30.

ABol/Siemiatycze

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie