Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sport

Powiat garwoliński: srebro badmintonistów

2010-03-22 07:40:57
Magdalena Nogal i Marcin Kołodziejek z MKS Garwolin wywalczyli brązowy medal podczas rozegranych w dniach 19-21 marca Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Badmintonie.

W ćwierćfinale, po zaciętej i wyrównanej walce Garwolinianie pokonali parę Michał Zaucha i Justyna Zaucha reprezentujących klub (UKS Orbitek Straszęcin), a w półfinale ulegli parze: Patryk Szymoniak i Aneta Wojtkowska (LKS Technik Głubczyce).

Jest to duży sukces reprezentantów Garwolina w ich dotychczasowej karierze. Przez cały sezon prezentowali wysoką formę, stając na podium w licznych turniejach międzynarodowych i ogólnopolskich. Jednak brązowy medal zdobyty w Choroszczy koło Białegostoku jest zwieńczeniem ich udanego sezony. Warto wspomnieć, że oboje są stypendystami Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

WJ/Garwolin

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie