Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE PON. ŚR.

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Dziś zaprasza ks. Dariusz Denisiuk.
zobacz wszystkie

Sport

Powiat garwoliński: srebro badmintonistów

2010-03-22 07:40:57
Magdalena Nogal i Marcin Kołodziejek z MKS Garwolin wywalczyli brązowy medal podczas rozegranych w dniach 19-21 marca Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Badmintonie.

W ćwierćfinale, po zaciętej i wyrównanej walce Garwolinianie pokonali parę Michał Zaucha i Justyna Zaucha reprezentujących klub (UKS Orbitek Straszęcin), a w półfinale ulegli parze: Patryk Szymoniak i Aneta Wojtkowska (LKS Technik Głubczyce).

Jest to duży sukces reprezentantów Garwolina w ich dotychczasowej karierze. Przez cały sezon prezentowali wysoką formę, stając na podium w licznych turniejach międzynarodowych i ogólnopolskich. Jednak brązowy medal zdobyty w Choroszczy koło Białegostoku jest zwieńczeniem ich udanego sezony. Warto wspomnieć, że oboje są stypendystami Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

WJ/Garwolin

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie