zobacz wszystkie

Sport

Hokejowe emocje w Siedlcach (galeria)

2010-02-22 00:07:45
W miniony weekend na lodowisku w Siedlcach odbyły się dwa towarzyskie mecze hokeja na lodzie. Gospodarze - STH Siedlce podejmowali zespół HUKS Warszawa. Siedlczanie wprawdzie oba mecze przegrali, ale licznie zgromadzeni kibice oglądali sporo goli i zaciętej walki.

Sobotnie spotkanie było bardzo zacięte i dopiero w ostatniej tercji goście rozstrzygnęli losy pojedynku na swoją korzyść zwyciężając ostatecznie 7:4.

W niedzielnym meczu warszawianie znów prezentowali się korzystniej. Mimo remisu w pierwszej tercji, HUKS w dalszej części udowodnił kto jest lepszy i konfrontaja zakończyła się porażką siedleckiej drużyny w stosunku 5:12.

Trenerami siedleckiej drużyny są: Michał Lubelski i Krzysztof Karaś

1 mecz: STH Siedlce – HUKS Warszawa 4:7

2 mecz: STH Siedlce – HUKS Warszawa 5:12 (2:2, 1:5, 2:5)
Bramki: Ciuhak, Wrona, Mroczek, Marciszewski, Gałach – Kanabus (3), Krypa (3), Maryniak (3), Chojnacki, Bieliński, Brytan
Sędziowali: Millati, Zień

Na spotkaniu po meczu warszawska drużyna wyraziła chęć współpracy z nami, w zakresie wymiany młodzieży i rozgrywania meczów przez drużyny dziecięce.