Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PT.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze najciekawszych wydarzeń. Wszystko, od wielkiej polityki do sportowych rekordów, wraz z regionalną prognozą pogody na następne dni. Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

Grupa z Niwisk

foto
2020-02-14 13:43:01

Grupa dzieci i młodzieży z Niwisk odwiedziła w czwartek, 13 lutego redakcję Katolickiego Radia Podlasie. Jednym z punktów wizyty był udział w nagraniu.


Podczas pobytu w rozgłośni scholanki i ministranci mieli okazję przyjrzeć się pracy realizatora i spikera radiowego. Przedstawicielka redakcji opowiedziała gościom m.in. o specyfice pracy radiowców. Młodzi mieszkańcy Niwisk dowiedzieli się czym chrakteryzuje się radiowy głos i na czym polega montaż dżwięku.

Goście zmierzyli się z tremą i spróbowali swych sił przed mikrofonem. Przez chwilę mieli możliwość wcielić się w rolę spikera i powiedzieć kilka słów do mikrofonu. Odsłuchiwanie nagranych głosów spotkało się z ich entuzjastyczną reakcją. Nie mniej emocjonalne komentarze pojawiły się, gdy uczniowie usłyszeli swoje zmodyfikowane głosy. Wizytę w Katolickim Radiu Podlasie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

Zdjecia mozna zobaczyc TU

ElectroAcoustic

koncerty w regionie 29 lutego rozpoczyna trasę koncertową zespół ElectroAcoustic, najpierw zaśpiewają i zagrają w Parczewie więcej

Z piosenką przez lata

23 lutego w Kąkolewnicy odbędzie się koncert jubileuszowy zespołu Wrzos więcej
zobacz wszystkie