Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Ogólne

Dziennikarze Radia Podlasie laureatami Ogólnopolskiego Konkursu

foto
2018-03-26 14:31:38
Monika Jabłkowska i Andrzej Ilczuk – dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie, zostali laureatami XXIII Ogólnopolskiego Konkursu "W rolnictwie można pracować bezpieczniej".

Organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Konkurs, ma oddziaływać na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin poprzez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy.

W tegorocznym Konkursie tradycyjnie adresowanym do dziennikarzy i innych osób publikujących w środkach masowego przekazu, uczestniczyło 31 osób. Na konkurs wpłynęło w sumie 60 publikacji prasowych i internetowych, 17 audycji radiowych, oraz 23 audycje telewizyjne.

Monika Jabłkowska otrzymała wyróżnienie w kategorii "Najlepsza audycja radiowa", Andrzej Ilczuk trzecią nagrodę w kategorii "Najlepszy cykl audycji radiowych".

Natomiast w kategorii Artykuły prasowe i Publikacje internetowe, za tekst "Jak się rolnik spieszy...", III miejsce zajęła dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Justyna Janusz.

Podczas gali wręczenia nagród uczestniczyli w Warszawie Monika Jabłkowska i ks. Andrzej Sochal dyrektor Katolickiego Radia Podlasie.

MJa/Siedlce/Js


Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie