Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Ogólne

Dziennikarze Radia Podlasie laureatami Ogólnopolskiego Konkursu

foto
2018-03-26 14:31:38
Monika Jabłkowska i Andrzej Ilczuk – dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie, zostali laureatami XXIII Ogólnopolskiego Konkursu "W rolnictwie można pracować bezpieczniej".

Organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Konkurs, ma oddziaływać na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin poprzez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy.

W tegorocznym Konkursie tradycyjnie adresowanym do dziennikarzy i innych osób publikujących w środkach masowego przekazu, uczestniczyło 31 osób. Na konkurs wpłynęło w sumie 60 publikacji prasowych i internetowych, 17 audycji radiowych, oraz 23 audycje telewizyjne.

Monika Jabłkowska otrzymała wyróżnienie w kategorii "Najlepsza audycja radiowa", Andrzej Ilczuk trzecią nagrodę w kategorii "Najlepszy cykl audycji radiowych".

Natomiast w kategorii Artykuły prasowe i Publikacje internetowe, za tekst "Jak się rolnik spieszy...", III miejsce zajęła dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Justyna Janusz.

Podczas gali wręczenia nagród uczestniczyli w Warszawie Monika Jabłkowska i ks. Andrzej Sochal dyrektor Katolickiego Radia Podlasie.

MJa/Siedlce/Js


Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie