Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.

Aktualności

Dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie KRUS

foto
2023-02-24 09:09:00
Dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie – Andrzej Ilczuk i Monika Jabłkowska zostali wyróżnieni w 28. edycji konkursu "W rolnictwie można pracować bezpieczniej".

Konkurs dla dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych od lat organizuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W kategorii "audycje radiowe" Andrzej Ilczuk zajął III miejsce a Monika Jabłkowska otrzymała wyróżnienie.

W tym roku na konkurs wpłynęło z całego kraju kilkadziesiąt prac poświęconych zapobieganiu wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń rolniczych. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych. W wydarzeniu uczestniczyli: Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik, Dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Radecka, Przewodniczący Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników Jacek Adamczuk, Zastępca Przewodniczącego Komisji ds. Prewencji i Rehabilitacji Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników Renata Beger.

Wśród laureatów znalazła się także Jolanta Krasnowska - Dyńka z tygodnika Echo Katolickie.Serdecznie gratulujemy!

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html