Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Ogólne

Dzień otwarty w Katolickim Radiu Podlasie

foto
2019-05-06 10:31:26
To jedyny dzień w roku, kiedy radiowcy zdradzają tajniki swojej pracy. Na Dzień Otwartych Drzwi zaprasza w piątek, 10 maja Katolickie Radio Podlasie. W godz. 10:00 – 18:00 odwiedzający będą mieli okazję podpatrzeć pracę spikerów, a nawet wcielić się w ich rolę i powiedzieć na żywo kilka słów do mikrofonu.

Tego dnia słuchacze i sympatycy rozgłośni będą mogli przekonać się, jak wygląda newsroom, studio emisyjne i nagraniowe. Dziennikarze chętnie opowiedzą o swojej pracy i pokażą jak przygotowuje się materiał tekstowy oraz dźwiękowy do serwisu informacyjnego.

W Dzień Otwartych Drzwi będzie można zajrzeć do najważniejszego miejsca w radiu, czyli studia emisyjnego, które na co dzień nie jest udostępniane osobom odwiedzającym KRP. Osoby chętne będą miały szansę usiąść za radiowym mikrofonem i na żywo w studiu emisyjnym np. przekazać pozdrowienia dla najbliższych lub przeczytać prognozę pogody.

Przestawiciele zespołu radiowego będą także czekać na słuchaczy w piątek, 10 maja na Placu Sikorskiego, podczas Jarmarku św. Stanisława. Odwiedzający będą mieli możliwość zajrzeć do wozu transmisyjnego i obejrzeć jego wyposażenie. Zapraszamy od 10:00 do 18:00. W tych samych godzinach zachęcamy do odwiedzenia redakcji KRP, znajdującej się przy ul. Świrskiego 56 w Siedlcach.
 
Js

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie