Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE CZW.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze najciekawszych wydarzeń. Wszystko, od wielkiej polityki do sportowych rekordów, wraz z regionalną prognozą pogody na następne dni. Zaprasza Anna Kaszczyc.
zobacz wszystkie

Ogólne

Dzień otwarty w Katolickim Radiu Podlasie

foto
2019-05-06 10:31:26
To jedyny dzień w roku, kiedy radiowcy zdradzają tajniki swojej pracy. Na Dzień Otwartych Drzwi zaprasza w piątek, 10 maja Katolickie Radio Podlasie. W godz. 10:00 – 18:00 odwiedzający będą mieli okazję podpatrzeć pracę spikerów, a nawet wcielić się w ich rolę i powiedzieć na żywo kilka słów do mikrofonu.

Tego dnia słuchacze i sympatycy rozgłośni będą mogli przekonać się, jak wygląda newsroom, studio emisyjne i nagraniowe. Dziennikarze chętnie opowiedzą o swojej pracy i pokażą jak przygotowuje się materiał tekstowy oraz dźwiękowy do serwisu informacyjnego.

W Dzień Otwartych Drzwi będzie można zajrzeć do najważniejszego miejsca w radiu, czyli studia emisyjnego, które na co dzień nie jest udostępniane osobom odwiedzającym KRP. Osoby chętne będą miały szansę usiąść za radiowym mikrofonem i na żywo w studiu emisyjnym np. przekazać pozdrowienia dla najbliższych lub przeczytać prognozę pogody.

Przestawiciele zespołu radiowego będą także czekać na słuchaczy w piątek, 10 maja na Placu Sikorskiego, podczas Jarmarku św. Stanisława. Odwiedzający będą mieli możliwość zajrzeć do wozu transmisyjnego i obejrzeć jego wyposażenie. Zapraszamy od 10:00 do 18:00. W tych samych godzinach zachęcamy do odwiedzenia redakcji KRP, znajdującej się przy ul. Świrskiego 56 w Siedlcach.
 
Js