Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Dlaczego warto zainwestować w rower elektryczny Ecobike?

foto
Ecobike to jeden z nielicznych producentów, którzy w swojej ofercie posiadają wyłącznie rowery elektryczne. Polski producent jednośladów wyróżnia się wysoką jakością swoich produktów, ale i przystępnymi cenami, które ułatwiają wielu osobom decyzję o zakupie roweru z napędem elektrycznym. Sprawdźmy, co oferuje nam marka Ecobike i dlaczego warto zainteresować się jej produktami.

Miejskie rowery elektryczne, czyli z czego zasłynął Ecobike
 
Producent ten istnieje na polskim rynku już od wielu lat, a jego pierwszymi konstrukcjami były miejskie rowery elektryczne. To na nich użytkownicy mogą poruszać się w sposób komfortowy, w wyprostowanej pozycji i codziennej odzieży. Miejskie rowery elektryczne Ecobike posiadają silnik umieszczony w tylnym kole oraz baterię na bagażniku. Są one ciche i bardzo wygodne - napęd elektryczny z tak umieszczonym silnikiem daje nam uczucie bycia pchanym przez niewidzialną siłę. Rama o niskim przekroku sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, docenią ją starsi panowie o obniżonej sprawności oraz osoby po kontuzjach.
 
Speed bikes - hit miłośników prędkości

 
Firma Ecobike w swojej ofercie posiada modele do nieco szybszej jazdy, jednak większość jej rowerów można odblokować do wyższej prędkości po opuszczeniu drogi publicznej. Rowery elektryczne, z definicji są pojazdami dwukołowymi, które rozpędzają się do prędkości 25 km/h, dlatego większość produkowanych konstrukcji renomowanych producentów jest zablokowanych do właśnie tej wartości. Na czym polega taka blokada? Poruszając się rowerem elektrycznym jego silnik będzie wspierał nasze pedałowanie do osiągnięcia wartości 25 km/h. U niektórych producentów, jak właśnie u Ecobike, możemy taką blokadę wyłączyć z poziomu sterownika na kierownicy, musimy jednak pamiętam o tym, by robić to wyłącznie po zjechaniu z dróg publicznych.
 
Seria Speed Bikes łączy w sobie modele rozpędzające się do prędkości około 40 km/h. Na nich jazda staje się jeszcze bardziej emocjonująca, a użytkownicy poszukujący adrenaliny na ścieżkach mogą doskonale wykorzystać możliwości swojego jednośladu.


 
Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl
 

Trekkingowe rowery elektryczne na długie podróże
 

Wielu z nas marzy o tym, by wybrać się w podróż trekkingową. Spakować się w plecak i sakwy, wsiąść na rower i po prostu ruszyć zwiedzać świat. Wykonanie tego planu jest znacznie łatwiejsze z rowerem elektrycznym. Firma Ecobike posiada w swojej ofercie modele na tyle wytrzymałe, że ich użytkownikom udało już się dokonać wiele - model Speed L przejechał Jedwabny Szlak pokonując przy tym aż 12 000 km. W swoich rowerach trekkingowych Ecobike stosuje akumulatory umieszczane w ramie. Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawiony jest środek ciężkości pojazdu. W modelach RM, RL i Cortina Lux dodatkowo spotkamy się z umieszczonym centralnie silnikiem, co także poprawia wyważenie dwukołowca, a także umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności napędu elektrycznego. Modele z serii R dodatkowo rozpędzają się do prędkości 40 km/h, Cortina ma możliwość wsparcia użytkownika do 35 km/h.

Rowery elektryczne Ecobike to unikalne konstrukcje, które nie tylko wyróżniają się atrakcyjnymi cenami, ale i możliwościami. Na nich możemy przemieszczać się wygodnie, szybko i bezpiecznie. Wybierając jednoślad z logo Ecobike wiemy, że wspieramy polski biznes i wyposażamy się w niezawodny pojazd, z którym bez obaw możemy wybrać się w długą podróż, czy na nieco bardziej techniczne szlaki, na które do tej pory nie starczało nam sił.
 
Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

REKLAMA