Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Z życia Kościoła

Ogólnopolski Festyn Rodzinny na Dzień Dziecka

2010-05-27 10:41:22
1 czerwca, w Dniu Dziecka, Caritas diecezji siedleckiej organizuje po raz pierwszy Ogólnopolski Festyn Rodzinny.

Ok kilku lat w kilku diecezjach Caritas Polska na Dzień Dziecka organizuje Festyny Rodzinne. W tym roku Caritas siedlecka organizuje taka imprezę także w Siedlcach.

Jak zaznaczył ks. Krzysztof Hapon, dyrektor siedleckiej Caritas, w  tym roku festyn odbędzie się pod hasłem „Bądźmy razem”.

Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 na siedleckim Amfiteatrze. Wystąpią między innymi zespół muzyczny działający przy internacie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa, zespół Światełko, zespół Radość oraz aktorzy Towarzystwa Teatralnego pod Górkę.

-Festyn będzie się rozgrywać na amfiteatrze oraz na terenach przylegających do niego. Będzie wiele atrakcji, zawodów i konkursów.

O godz. 19.00 wystąpi gwiazda wieczoru, Ivan Komarenko. Festyn poprowadzi aktor Przemysław Redkowski.

Patronat medialny nad festynem objęło Katolickie Radio Podlasie.

LB/Siedlce [ja]

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie