Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Z życia Kościoła

14 alumnów otrzyma święcenia diakonatu

2010-05-28 16:17:54
W sobotę 5 czerwca Biskup Siedlecki Zbigniew Kiernikowski udzieli święceń diakonatu w siedleckiej Katedrze. Początek o godz. 10.00.

- Do przyjęcia święceń diakonatu przystąpi 14 alumnów Wyższego Seminarium Duchownego diecezji siedleckiej. Od 30 maja będą oni odbywać rekolekcje poprzedzające przyjęcie święceń, w domu rekolekcyjnym przy sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto koło Wyszkowa. Myślą przewodnią tych przygotowań będzie hasło „Uwierzyć Jezusowi”. Jego rozważanie ma doprowadzić do podjęcia ostatecznej decyzji o pójściu za Chrystusem w posłudze diakona- powiedział Katolickiemu Radiu Podlasie ks. Krzysztof Domański, ojciec duchowny Seminarium, który poprowadzi rekolekcje.

LB/Siedlce

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie