Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Wiara

Siemiatycze: Eliminacje do Festiwalu ŚPIEWAJMY PANU (zapowiedź)/ nasz patronat

2010-04-22 12:56:39
W sobotę 24 kwietnia w Siemiatyczach odbędą się eliminacje XVII Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2010, którym w tym roku przyświeca hasło Krzyż – moja Wolność. O godzinie 9.00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny odprawiona zostanie Msza Święta, natomiast o godzinie 10.00 w Siemiatyckim Ośrodku Kultury rozpoczną się przesłuchania konkursowe.

Do udziału w festiwalu organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież. Do wszystkich miłośników muzyki skierowane jest zaproszenie do wysłuchania występów młodych ludzi z terenu diecezji drohiczyńskiej.

Podczas eliminacji każdy z podmiotów zaprezentuje dwa utwory: religijny i patriotyczny. Najlepiej ocenieni wystąpią 15 maja podczas Finału w Bielsku Podlaskim.

Katolickie Radio Podlasie sprawuje patronat medialny nad festiwalem.

ABoI/Siemiatycze[jk]