Na antenie

POPOŁUDNIK WT. ŚR.

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Wiara

Cykl audycji „Pasja Miłości” na antenie Radia Podlasie

foto
2022-04-05 09:50:00
"Gdybyśmy tylko ukochali tak krzyże naszego życia, jak Chrystus umiłował nas w swoim na Golgocie... wtedy ludzkie serca zrozumiałyby, że cierpienie to droga tylko dla Zwycięzców" – te słowa towarzyszą nowej płycie Agnieszki Lewalskiej zatytułowanej PASJA MIŁOŚCI.

O tej płycie, poprzednich wydawnictwach, o utworach wielkopostnych i śpiewaniu na chwałę Bogu opowiedziała na antenie Radia Podlasie.


Agnieszka Lewalska to obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka i organistka Świątyni Opatrzności Bożej.

W każdą niedzielę podczas Mszy o godz. 20.30 można usłyszeć, jak śpiewa i gra na organach w Świątyni Opatrzności Bożej. W trzecie soboty miesiąca w sanktuarium Matki Bożej na warszawskich Siekierkach zapewnia oprawę muzyczną podczas Mszy świętych połączonych ze spotkaniem „Pod płaszczem Maryi”. Śpiewa także podczas liturgii wspólnoty Wojownicy Maryi.

Występowała na różnego rodzaju festiwalach, brała udział w konkursach. Koncertowała też z utworami Anny German i Edyty Geppert. Na swoim koncie ma już 4 płyty: „W Zaciszu Serca”, „W Wigilijną Cichą Noc”, „Bliżej Serca’ i  „Niepokalana Miłość”.

Teraz razem z Wydawnictwem Diecezji Siedleckiej UNITAS wydalą płytę „Pasja Miłości”. Jak mówi o nowym wydawnictwie:

„Czas Wielkiego Postu to najbliższy mojemu sercu okres liturgiczny. Ta płyta była moim wielkim marzeniem od wielu już lat. Jako dziecko uwielbiałam utwory, które się na niej znalazły. Jest w nich dużo nadziei mimo, że opowiadają o cierpieniu. Nasza grzeszność i słabość napotyka na czułe i kochające ramiona Ojca w niebie. Wierzę bardzo mocno, że muzyka z tej właśnie płyty przyniesie słuchaczowi dużo ukojenia płynącego przede wszystkim z tego jak jesteśmy umiłowani i ile dla nas ofiarował sam Chrystus.”

O płycie „Pasja Miłości”, poprzednich wydawnictwach, o utworach wielkopostnych i śpiewaniu na chwałę Bogu opowie na antenie Radia Podlasie. Zapraszamy Państwa do wysłuchania cyklu audycji od poniedziałku 4 kwietnia do piątku o godz. 18:30. Audycje przygotowała Anna Kaszczyc.

Płytę można nabyć w Wydawnictwie Diecezji Siedleckiej UNITAS
WIĘCEJ /TUTAJ/