Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Z regionu

Weź udział w policyjnym festynie!

2010-03-18 09:11:49
Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, z okazji zbliżającego się pierwszego dnia wiosny, organizuje festyn sportowo - edukacyjny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Biała Podlaska. W ramach festynu zostaną przeprowadzone turniej koszykówki i piłki nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych oraz zawody w pływaniu.

Drużyny walczyć będą puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej i Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Festyn odbędzie się  22 marca o godz. 9.00 na terenie hali AWF w Białej Podlaskiej. Weźmie w nim udział również drużyna reprezentująca Policję bialską.

Policjanci zapraszają wszystkich uczniów do kibicowania swoim drużynom. Dla nich przeprowadzony zostanie konkurs z zakresu bezpieczeństwa, będzie też udostępniona  pływalnia w godz. trwania imprezy.

[jk]


Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie