Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Aktualności

Bal karnawałowy Koła Przyjaciół KRP w Domanicach /FOT, VIDEO/

foto
2018-02-05 12:08:42
Tańce, śpiewy, występy zespołów ludowych i szampańska zabawa – tak można opisać sobotni bal karnawałowy Koła Przyjaciół KRP w Domanicach. Blisko 90 słuchaczy z całego regionu bawiło się w sobotę, 3 lutego w sali Urzędu Gminy w Domanicach.

Na początku karnawałowego spotkania głos zabrały Małgorzata Sekulska, prezes Koła Przyjaciół w Domanicach i Anna Pucyk, wiceprezes.


 
Panie powitały gości, podziękowały za obecność i przywiezione smakołyki oraz życzyły udanej zabawy. Wójt Gminy Domanice, Jerzy Zabłocki podziękował przedstawicielom radia za współorganizację tego wydarzenia. W swoim przemówieniu odniósł się do audycji prezentowanych na antenie - docenił tematykę programów oraz pielęgnowanie tradycyjnych wartości. Ks. proboszcz Andrzej Filipiuk podziękował wszystkim za przybycie i wyraził uznanie wobec swoich zdolnych parafian z zespołu Trzy Pokolenia.
Występ zespołu ludowego Trzy Pokolenia otworzył część artystyczną spotkania. Rytmiczne przyśpiewki zaprezentowane przez mieszkańców Domanic zgromadzeni goście nagrodzili gromkimi brawami. Z równie entuzjastycznym przyjęciem spotkał się występ zespołu Młynarzanki.Jak przystało na bal, nie mogło zabraknąć na nim tańców. Nikogo nie trzeba było zachęcać do wspólnej zabawy, na parkiecie było tłoczno i radośnie. Energią i entuzjazmem słuchacze mogliby obdzielić wiele osób.
Miłym akcentem spotkania były konkursy, które przygotowała i poprowadziła Dorota Karpeta, wolontariusz Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe.Przedstawiciele rozgłośni serdecznie dziękują Małgorzacie Sekulskiej i Annie Pucyk oraz słuchaczom z Koła Przyjaciół w Domanicach za wzorową organizację karnawałowego spotkania. Wyrazy wdzięczności kierują także do wójta Gminy Domanice – Jerzego Zabłockiego oraz ks. proboszcza Andrzeja Filipiuka.


Js

Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie