Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Na antenie

Adwent na antenie Katolickiego Radia Podlasie

foto
2018-12-03 16:05:22
Na czas Adwentu, jak co roku, Katolickie Radio Podlasie przygotowało antenowe propozycje w postaci Myśli na Adwent oraz Radiowych Rekolekcji Adwentowych.

Myśli na Adwent na antenie będzie można słuchać od niedzieli, 2 grudnia codziennie w godz.: 7.10; 11.50; 14.20; 18.10. Dodatkowo na radiowych profilach społecznościowych: facebooku, instagramie, twitterze i snapchacie publikowane będą powyższe rozważania ze specjalnie przygotowaną grafiką. Nagrania Myśli na Adwent znajdą Państwo także na specjalnym radiowym kanale YouTube:  www.youtube.com/channel/UCDjo7TGvHIczEeH0NgINL8w

Radiowe Rekolekcje Adwentowe na antenie rozpoczną się 3 grudnia i emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz.: 8.50; 19.00; 21.20; 23.10. Rekolekcje przygotowali o. Adam Szustak, dominikanin, duszpasterz, wędrowny kaznodzieja, znany youtuber, twórca słynnego kanału Langusta na palmie oraz Robert "Litza" Friedrich, muzyk, kompozytor, wokalista, pomysłodawca m.in. zespołu Arki Noego, mąż i ojciec wielodzietnej rodziny.
 
Rekolekcje powstały przy współpracy portalu stacja7.pl i Radia Warszawa.
W imieniu Grupy Profeto zapraszamy również na internetowe rekolekcje Adwentowe 2018 głoszone przez o. Michała Olszewskiego i o. Michała Legana.
„Kościół jest dobry”, czyli nic co Boskie nie jest nam obce. Przez siedem odcinków rekolekcje dotykają przestrzeni Kościoła, które sprawiają, że Kościół jest dobry: głoszenie słowa, wspólnota, sakramenty, dzieła miłosierdzia, charyzmaty, urząd i w końcu wigilijny odcinek o Wcieleniu Chrystusa w Kościele. 
Zapowiedź rekolekcji www.youtube.com/watch

Więcej na: www.profeto.pl

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie