Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

5 niezwykłych akcesoriów do domu, które ułatwią Ci życie!

foto
Kompletujesz wyposażenie kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia w domu? Mamy dla Ciebie 5 niezwykłych akcesoriów, które ułatwią Ci życie! Sprawdź, dlaczego warto inwestować w produkty dobrej jakości.

2 niezwykłe akcesoria do łazienki

Łazienka to nasze sanktuarium, w którym oddajemy się chwilom relaksu. Dlatego warto zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Dzięki akcesoriom dostępnym w  https://maleomi.pl/ możemy zwiększyć funkcjonalność tego pomieszczenia, a jednocześnie zachować elegancki wygląd. Każdy z nas przechowuje w łazience akcesoria niezbędne do utrzymywania higieny. Aby wszystkie przedmioty mieć pod ręką, warto zamontować w kabinie prysznicowej lub przy wannie specjalną półkę. Jeżeli mieszkamy z partnerem lub z łazienki korzysta więcej osób, doskonałym rozwiązaniem może być czarna półka Cubiko marki Umbra do montażu pod prysznicem lub na drzwiach kabiny.

Dzięki niej zyskujemy dwie dodatkowe pojedyncze półki, które możemy podzielić między siebie i partnera lub dzieci. Otwory odprowadzające wodę pomogą nam zadbać o czystość. Półka została wyposażona w dodatkowy haczyk, na którym możemy przechowywać gąbki lub maszynki do golenia. Marka Umbra proponuje również FlexShowerCady, czyli wiszącą półkę pod prysznic. Możemy umieścić ją na drążku. Pamiętajmy również o koszach na śmieci! Jeżeli mamy mało miejsca w łazience, doskonałym rozwiązaniem okaże się kosz do montażu na ścianie Newicon marki Brabantia.3 niezbędne akcesoria do kuchni

Kuchnia służy nam przede wszystkim do gotowania. Każdy z nas ma jednak dużo spraw na głowie i czasami zapominamy o cieście w piekarniku czy gotujących się ziemniakach. Dlatego też warto wyposażyć swoją kuchnię w minutnik z alarmem. Dzięki temu unikniemy spalonego obiadu czy ciasta. Zegary i minutniki znajdziesz na stronie sklepu maleomi.pl. Podczas gotowania zdarza nam się również przygotować zbyt dużą porcję. Wielu z nas przygotowuje posiłki z wyprzedzeniem. W obu tych przypadkach niezbędne okażą się pojemniki na żywność. Marka Mepal oferuje łatwy do przechowywania zestaw 5 pojemników.

Przezroczyste ścianki pozwolą nam szybko zweryfikować, co umieściliśmy w danym pudełku bez zaglądania do środka. Pojemniki są wielofunkcyjne i umożliwiają również odmierzanie płynów i produktów sypkich. Ostatnią z propozycji są słoiki. Wbrew pozorom są to niezwykłe akcesoria, które umożliwią nam nie tylko przechowywanie przetworów, ale również podawanie posiłków w oryginalny sposób. Możemy zaserwować w nich małe deserki, a nawet kawę czy herbatę. W tej kwestii ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!


 
Dlaczego warto inwestować w dobrej jakości akcesoria do domu?

W każdym domu powinno znaleźć się nie tylko podstawowe wyposażenie kuchni czy łazienki, ale również dodatkowe akcesoria. Dzięki nim możemy zarówno udekorować dostępną przestrzeń, jak i ułatwić sobie życie. Pamiętajmy jednak, aby wybierać sprawdzone produkty dobrej jakości. Dzięki temu zagwarantujemy sobie bezpieczeństwo oraz dłuższą przydatność danego przedmiotu. Podczas wyboru akcesoriów do łazienki, kuchni lub innego pomieszczenia powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na rodzaj materiału. Sprawdźmy skład i upewnijmy się, że wybrane produkty są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia.

Zwróćmy również uwagę na wielofunkcyjność akcesoriów. Jeżeli zdecydujemy się na tańsze rozwiązanie od producenta, którego wcześniej nie sprawdziliśmy, może wiązać się to z mniejszymi możliwościami. Przykładowo pojemnik nie będzie przystosowany do podgrzewania w mikrofali czy czyszczenia w zmywarce. Podczas wyboru akcesoriów kierujmy się również swoimi potrzebami. Nie kupujmy rzeczy, które później będą się tylko kurzyć na półce. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź także artykuł: Czym wyróżniają się niezawodone akcesoria kuchenne? Domowa kuchnia z firmą Boska.