Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Aktualności

Wydawnictwo Unitas podczas Diecezjalnego Kongresu Różańcowego

foto
2022-03-09 14:07:00
Już w najbliższą sobotę, 19 marca w parafii Świętej Trójcy w Gończycach odbędzie się VII Diecezjalny Kongres Różańcowy. Podczas spotkania będzie można nabyć dobre książki polecane przez nasze diecezjalne wydawnictwo.

Wśród bogatej oferty wydawniczej pielgrzymi będą mogli nabyć nową płytę Agnieszki Lewalskiej pt. „Niepokalana Miłość”, a także książkę Małgorzaty Pabis „Maryja płacze”. Publikacja, która jest zapisem dziennikarskiego śledztwa, ukazuje historię z 2005 r. gdzie w kościele w Mieżankowicach na terenie Ukrainie, figura Matki Bożej płakała ponad 100 razy. Książka niezwykle aktualna wobec dramatycznych wydarzeń za naszą wschodnią granicą.

Wśród pomocy duchowych: „Przewodnik zelatora”, który stanowi pomoc w modlitwie różańcowej. Jest to także nieoceniona pomoc podczas modlitwy różańcem za zmarłych. Warto także zwrócić uwagę na „Nauczycielka ewangelicznej prostoty. Bł. Marianna Biernacka” oraz „Modlitewnik czcicieli św. Rity”.

Na chwile odprężenia polecamy publikacje Magdaleny Wolińskiej-Riedi, dziennikarki i korespondentki Telewizji Polskiej w Watykanie. W swych książkach opisuje kulisy pracy i życia w Wiecznym Mieści oraz dziennikarskiej codzienności u boku Ojca Świętego.


WIĘCEJ /TUTAJ/