Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół w Śmiarach /ZDJĘCIA, VIDEO/

foto
2018-01-15 14:50:15
W piątek, 12 stycznia w Jastrzębiach-Śmiarach spotkali się słuchacze Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Coroczne wydarzenie zgromadziło słuchaczy z Koła Przyjaciół w Jastrzębiach - Śmiarach: mieszkańców Śmiar, Mroczek, Łupin, Daćbogów, Plut, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionego oddziału w Domanicach.

Spotkanie rozpoczęła Koronka do Bożego Miłosierdzia. Następnie wszyscy zebrani udali się do sali parafialnej na poczęstunek. Na początku głos zabrał ks. Dariusz Denisiuk, który podziękował za obecność oraz zorganizowanie spotkania.

Moment dzielenia się opłatkiem i składania życzeń przywołał świąteczną atmosferę. Miłym akcentem było wspólne kolędowanie, słuchacze chętnie intonowali znane i lubiane kolędy, a śpiewającym akompaniował na akordeonie organista Daniel Jasiński.
Pastorałkę zaprezentowała także prezes koła w Śmiarach - Maria Zalewska. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wzruszającego utworu.

Coroczne spotkanie zgromadziło mieszkańców Śmiar, Mroczek, Łupin, Daćbogów, Plut, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionego koła w Domaniach.
Przedstawiciele Katolickiego Radia Podlasie dziękują Marii Zalewskiej, prezesce oddziału w Jastrzębiach Śmiarach, za zorganizowanie spotkania oraz pełną zaanagażowania pracę na rzecz Koła Przyjaciół. Podziękowania kierują także do obecnego na spotkaniu ks. proboszcza Sławomira Groszka.


ZDJĘCIA I VIDEO /KLIKNIJ TUTAJ/


Js

Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie