Na antenie

PORANEK z KRP

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości \"Z życia Kościoła\".
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Informacje ogólne

foto
2009-01-28 13:06:34
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy przez całą dobę program informacyjno - muzyczny, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.
więcej

O modlitwie różańcowej na antenie Radia Podlasie

foto
2014-10-22 05:51:00
Cały październik jest w Kościele miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej, a 23 października przypada III Ogólnopolski Dzień Modlitwy Różańcowej.
więcej

Po beatyfikacji Pawła VI

foto
2014-10-21 11:37:00
19 października papież Paweł VI został ogłoszony błogosławionym. Jest dziewięćdziesiątym papieżem wyniesionym na ołtarze, z grona 264 następców św. Piotra. Jakie były istotne momenty jego pontyfikatu? Co pozostawił po sobie Kościołowi? Czy wszyscy papieże muszą być od razu wynoszeni na ołtarze?
więcej

Trzeci wynik Katolickiego Radia Podlasie w regionie siedleckim!

2014-10-17 10:34:00
Katolickie Radio Podlasie jest trzecią stacją w regionie siedleckim oraz czwartą stacją radiową i zdecydowanie najchętniej słuchaną stacją regionalną w regionie obejmującym byłe województwa siedleckie i bialskopodlaskie. Najnowsze wyniki badań słuchalności stacji radiowych Radio Track wskazują, że Katolickie Radio Podlasie jest zdecydowanym liderem wśród stacji lokalnych i regionalnych.
więcej

Z Siedlec do Ghany, by pomóc potrzebującym

2014-10-17 09:02:00
Blisko setka operacji, przeprowadzonych w warunkach tylko trochę lepszych, niż garażowe. Cenne doświadczenie zawodowe i życiowe. Jeden z chirurgów siedleckiego szpitala miejskiego, dr Kryspin Mitura, wrócił niedawno z wyjazdu charytatywnego do Ghany.
więcej

O pomocy przedmedycznej na antenie Radia Podlasie

2014-10-13 23:18:00
13 października obchodzony jest w Polsce Dzień Ratownictwa Medycznego. W magazynie „Jak minął dzień” gościliśmy Małgorzatę Mielczarek, pielęgniarkę ratunkową i dyspozytora medycznego w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Siedlcach, która mówiła o pierwszej pomocy przedmedycznej, konieczności przygotowania przeciętnego „Kowalskiego” do jej udzielania, pracy zespołów ratunkowych oraz szkoleniu ratowników medycznych.
więcej

O życiu i apostolstwie bł. Honorata Koźmińskiego

2014-10-10 17:36:00
10 października gościem Radia Podlasie był ojciec Grzegorz Filipiuk, kapucyn. Przez cały dzień opowiadał on na antenie o postaci i posłudze, urodzonego w Białej Podlaskiej 16 października 1829 r., błogosławionego Honorata Koźmińskiego, założyciela wielu zgromadzeń zakonnych, działających do dzisiaj również na terenie diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej. 13 października przypada liturgiczne wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego.
więcej

Jak skutecznie zarządzać swoim czasem?

2014-10-09 18:26:00
Jak nauczyć się zarządzać czasem i wyznaczać cele w życiu, by je osiągnąć? Na co warto zwrócić uwagę? 9 października w Radiu Podlasie na te pytania odpowiadała psycholog i coach Joanna Sajko-Stańczyk.
więcej

Goście Radia Podlasie o problemie autyzmu

2014-10-08 18:47:00
„Wspieranie osób z autyzmem na przestrzeni ich życia” to temat międzynarodowej konferencji, która 5 listopada odbędzie się Białej Podlaskiej. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom z Autyzmem „Wspólny Świat” przy współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych bialskiego Urzędu Miasta.
więcej
  • strona 1 z 2
  • 1
  • 2

56. Zaduszki Jazzowe

7 - 8 listopada SIEDLCE więcej

Konferencja

ZAWIŁOŚCI PRAWA W PRACY PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ 21 października SIEDLCE więcej
zobacz wszystkie