Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Dr Jacek Pulikowski – gościem KRP

2015-03-19 11:41:00
Dr Jacek Pulikowski, od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin, będzie 20 marca gościem Katolickiego Radia Podlasie. Rozmów z drem Pulikowskim będzie można posłuchać w radiu między godziną 12.00 a 15.00. Ponadto specjalista do spraw rodziny, będzie pełnił dyżur telefoniczny.
więcej

Wywiad z Jolantą Zajdel

foto
2015-03-18 06:18:00
17 marca gościem Radia Podlasie była Jolanta Zajdel, prezes Polskiego Towarzystwa Przyjaciół św. Hildegardy z Bingen, wieloletni członek Międzynarodowego Towarzystwa Miłośników Świętej Hildegardy z siedzibą w Szwajcarii, pomysłodawczyni warsztatów zdrowego życia i rekolekcji z postem wg zasad świętej mniszki.
więcej

Jałmużna wielkopostna 2015

2015-03-17 10:38:00
Kościół zaleca wiernym trzy wielkopostne praktyki - modlitwę, post i jałmużnę. Ks. kan. Sławomir Kapitan dyrektor Katolickiego Radia Podlasie powiedział, że ta ostatnia otwiera nas na drugiego człowieka. Jałmużna bowiem to wsparcie dobrego celu. Kapłan przypomniał, że w tym roku również Radio Podlasie i portal podlasie24 prosi swoich słuchaczy o wsparcie.
więcej

Dieta, złe nawyki żywieniowe, produkty wspomagajce odchudzanie - rozmowa z dietetyczkami

foto
2015-02-13 09:53:00
Żywność typu fast food, słodkie napoje, chipsy czy jogurty owocowe, to produkty, które zdaniem Aldony Kopczyńskiej i Moniki Rucińskiej – dietetyczek goszczących w czwartkowej audycji „Jak minął dzień” powinniśmy zdecydowanie ograniczyć, o ile nie wyeliminować całkowicie z naszego jadłospisu.
więcej

Jak zamówić koncert życzeń

2010-07-06 16:49:12

Życzenia w niedzielnym koncercie życzeń...

...to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych.więcej

Laureaci Platynowego Mikrofonu

2009-06-23 10:26:53
Platynowe Mikrofony Katolickiego Radia Podlasie – statuetki, które stanowią uznanie dla pracy osób i instytucji, które w ciągu ubiegłego roku szczególnie przyczyniły się do rozwoju i funkcjonowania rozgłośni.

"Platynowe Mikrofony"  rokrocznie przyznawane są w kilku kategoriach:
- Osobowość radiowa
- Misja Ewangelizacyjna im. Ks. Józefa Szajdy
- Wkład w rozwój regionu
- Przyjaciel radia”
- Modelowe kontakty z Katolickim Radiem Podlasie
więcej

Złota Księga Dobrodziejów

2009-06-23 10:13:12
KATOLICKIE RADIO PODLASIE od początku istnienia, realizując powierzoną mu misję, spotkało się z życzliwością, zrozumieniem i wsparciem wielu osób.

To dzięki Nim Radio może istnieć i rozwijać się dla dobra mieszkańców naszej Małej Ojczyzny. Może głosić w codzienności Dobrą Nowinę, dawać ludziom słowa otuchy i nadziei. Pragniemy aby pamięć o osobach, które poświęciły swój czas i trud na rzecz dzieła, jakim jest Katolickie Radio Podlasie, nigdy nie przeminęła.

Złota Księga Dobrodziejów jest podziękowaniem za okazaną przyjaźń Katolickiemu Radiu Podlasie
więcej
  • strona 1 z 1