Na antenie

DZIŚ W REGIONIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Informacje ogólne

foto
2009-01-28 13:06:34
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy przez całą dobę program informacyjno - muzyczny, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.
więcej

Radio Podlasie na żywo z otwarcia Sokołowskiego Ośrodka Kultury

2014-10-01 08:37:00
Dziś, 1 października odbędzie się uroczyste otwarcie Sokołowskiego Ośrodka Kultury, w którym od roku przeprowadzano gruntowny remont. To ważne dla mieszkańców miasta wydarzenie Radio Podlasie będzie relacjonować na żywo ze studia plenerowego.
więcej

CIS – skuteczna aktywizacja bezrobotnych

2014-10-01 08:31:00
Centrum Integracji Społecznej zostało wczoraj uroczyście otwarte w Białej Podlaskiej. To już druga tego typu placówka w Diecezji Siedleckiej, o jej zadaniach i aktywizacji osób poszukujących pracy mowa była we wtorkowym wydaniu magazynu „Jak minał dzień”.
więcej

Rozdajemy prezenty z okazji Dnia Chłopaka!

foto
2014-09-29 17:11:00
Zaproszenia do Pizzerii Da Grasso, bilety do Kina Łuków, zaproszenia do Parku Wodnego oraz kręgielni to nagrody, które we wtorek, 30 września będę mieli szansę wygrać słuchacze Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Opłata za wywóz śmieci nadal wywołuje kontrowersje - debata w Radiu Podlasie

2014-09-24 18:17:00
Dariusz Szustek – burmistrz Łukowa i Sławomir Dziudzik - pełnomocnik mieszkańców, którzy chcą przeprowadzić referendum w sprawie obniżenia stawki za wywóz odpadów wzięli udział w debacie organizowanej przez Radio Podlasie. Spotkanie burmistrza Dariusza Szustka i Sławomira Dziudzika to efekt konferencji prasowej, która odbyła się 10 września w Urzędzie Miasta.
więcej

Debata na antenie Katolickiego Radia Podlasie

2014-09-23 04:42:00
Dziś, 23 września, na antenie Katolickiego Radia Podlasie o godzinie 18.00 spotkają się burmistrz Łukowa Dariusz Szustek i Sławomir Dziudzik – pełnomocnik grupy mieszkańców, którzy chcą przeprowadzić referendum w sprawie obniżenia stawki za wywóz odpadów. Program poprowadzi Marcin Jabłkowski.
więcej

Rektor WSD w Siedlcach gościem Radia Podlasie

2014-09-20 12:44:00
Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach ks. dr Mieczysław Głowacki był 19 września gościem Radia Podlasie. Ks. rektor opowiedział m.in. o przygotowaniach do nowego roku w seminarium, powołaniu do bycia księdzem i o tym, kim ma być kapłan.
więcej

Mariusz Orzełowski o III Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych

2014-09-19 09:02:00
Wielkimi krokami zbliża się III Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". To niezwykłe artystyczne wydarzenie od początku przyciąga wielu siedlczan, ale także mieszkańców całego naszego regionu.
więcej

O Siedleckim Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców na antenie Radia Podlasie

2014-09-18 12:43:00
20 września w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbędzie się XXIII Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. O forum, ale również dzisiejszych zagrożeniach i problemach, z którymi spotykają się wychowawcy 16 września dyskutowano na antenie Katolickiego Radia Podlasie.
więcej
  • strona 1 z 2
  • 1
  • 2

VII Zjazd Absolwentów Królówki

4 października SIEDLCE więcej

Cykl filmowy

OCZAMI KOBIET październik - grudzien SIEDLCE więcej
zobacz wszystkie