Na antenie

POPOŁUDNIE Z KRP

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Przemiana współmałżonka jako wielkopostny dar

foto
2015-02-27 06:52:00
Środowa audycja "Czarno na Białym" poruszyła kwestie przemiany współmałżonka oraz uzdrowienia relacji małżeńskiej i rodzinnej.
więcej

W drodze na Golgotę - książka, którą stworzyli słuchacze Radia Podlasie

2015-02-25 11:54:00
14 tekstów rozważań Drogi Krzyżowej, znalazło się z najnowszej publikacji siedleckiego Wydawnictwa Unitas. Autorami rozważań umieszczonych w zbiorze pod wspólnym tytułem „W drodze na Golgotę” są Słuchacze Katolickiego Radia Podlasie i Czytelnicy portalu podlasie24.pl. Publikacja jest już dostępna na stronie Wydawnictwa, w Księgarni Diecezjalnej oraz w siedzibie Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Misjonarze Oblaci z Siedlec gościli w studiu Radia Podlasie

foto
2015-02-25 08:49:00
Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, o. Krzysztof Ziętkowski, pełniący funkcję misjonarza ludowego i o. Rafał Bytner, wikariusz par. św. Teresy w Siedlcach, byli gośćmi wczorajszego (24 lutego) wydania magazynu „Jak minął dzień”.
więcej

Jałmużna wielkopostna 2015

2015-02-24 10:38:00
Kościół zaleca wiernym trzy wielkopostne praktyki - modlitwę, post i jałmużnę. Ks. kan. Sławomir Kapitan dyrektor Katolickiego Radia Podlasie powiedział, że ta ostatnia otwiera nas na drugiego człowieka. Jałmużna bowiem to wsparcie dobrego celu. Kapłan przypomniał, że w tym roku również Radio Podlasie i portal podlasie24 prosi swoich słuchaczy o wsparcie.
więcej

Rekolekcje Wielkopostne /AUDIO/

2015-02-24 08:45:00
Rozważania rekolekcyjne na każdy dzień Wielkiego Postu  proponuje Państwu portal podlasie24.pl. Na stronie portalu został uruchomiony specjalny panel pod nazwą REKOLEKCJE /AUDIO/.
więcej

Nawracajcie się – ale jak? Pośćcie, ale po co?

foto
2015-02-19 06:06:00
O poście, nawróceniu i ascezie, o tym, czy współczesny człowiek potrafi jeszcze znaleźć sens w 40 dniach Wielkiego Postu, rozmawiali w Środę Popielcową, w magazynie „Jak minął dzień”, ks. Jerzy Duda, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Siedleckiej Kurii Biskupiej i Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
więcej

Dieta, złe nawyki żywieniowe, produkty wspomagajce odchudzanie - rozmowa z dietetyczkami

foto
2015-02-13 09:53:00
Żywność typu fast food, słodkie napoje, chipsy czy jogurty owocowe, to produkty, które zdaniem Aldony Kopczyńskiej i Moniki Rucińskiej – dietetyczek goszczących w czwartkowej audycji „Jak minął dzień” powinniśmy zdecydowanie ograniczyć, o ile nie wyeliminować całkowicie z naszego jadłospisu.
więcej

Niniwa Team w Radiu Podlasie

foto
2015-02-10 17:40:00
W miniona sobotę i niedzielę w Siedlcach promowana była książka „Wyprawa w Nieznane”. Jest to zapis rowerowej podróży członków grupy Niniwa Team założonej i prowadzonej przez o. Tomasza Maniurę, odpowiedzialnego za oblackie duszpasterstwo młodzieży w Polsce.
więcej

Jak zamówić koncert życzeń

2010-07-06 16:49:12

Życzenia w niedzielnym koncercie życzeń...

...to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych.więcej
  • strona 1 z 2
  • 1
  • 2