Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

VIII edycja Konkursu Wielka Czcionka rozstrzygnięta

2015-06-30 16:26:00
Strona internetowa rodzina.e.pl oraz strony IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego i parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim to laureaci tegorocznej edycji Konkursu Wielka Czcionka. Ogłoszenie wyników odbyło się 30 czerwca w redakcji Katolickiego Radia Podlasie. Nagrodę główną - aparat cyfrowy - wręczył ks. Sławomir Kapitan – dyrektor Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Platynowe Mikrofony 2015

foto
2015-06-28 12:35:00
28 czerwca podczas uroczystych obchodów 23. rocznicy Katolickiego Radia Podlasie po raz kolejny wręczono platynowe nagrody KRP. Platynowe Mikrofony Katolickiego Radia Podlasie to statuetki, które stanowią uznanie dla pracy osób i instytucji, które w ciągu ubiegłego roku szczególnie przyczyniły się do rozwoju i funkcjonowania rozgłośni.
więcej

Rozmowa o autyzmie

foto
2015-05-28 06:53:00
Z okazji Dnia Matki w studiu Radia Podlasie gościły mamy dzieci dotkniętych autyzmem. Anna Chwałek, Barbara Arseniuk i Izabela Semeniuk, współtworzące Stowarzyszenie Wspólny Świat w Białej Podlaskiej, mówiły o swoich codziennych doświadczeniach wychowawczych, emocjach, jakie towarzyszyły diagnozie ich dzieci, a także walce o odpowiednią opiekę i możliwość prowadzenia skutecznej terapii.
więcej

Jak zamówić koncert życzeń

2010-07-06 16:49:12

Życzenia w niedzielnym koncercie życzeń...

...to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych.więcej

Złota Księga Dobrodziejów

2009-06-23 10:13:12
KATOLICKIE RADIO PODLASIE od początku istnienia, realizując powierzoną mu misję, spotkało się z życzliwością, zrozumieniem i wsparciem wielu osób.

To dzięki Nim Radio może istnieć i rozwijać się dla dobra mieszkańców naszej Małej Ojczyzny. Może głosić w codzienności Dobrą Nowinę, dawać ludziom słowa otuchy i nadziei. Pragniemy aby pamięć o osobach, które poświęciły swój czas i trud na rzecz dzieła, jakim jest Katolickie Radio Podlasie, nigdy nie przeminęła.

Złota Księga Dobrodziejów jest podziękowaniem za okazaną przyjaźń Katolickiemu Radiu Podlasie
więcej
  • strona 1 z 1