Na antenie

MUZYKA NA FALI

Anna Kaszczyc zaprasza na podróż po muzycznych nastrojach i klimatach. Tu znajdziesz mnóstwo dobrej muzyki, możesz usłyszeć pozdrowienia i poprosić o dedykację muzyczną.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Informacje ogólne

foto
2009-01-28 13:06:34
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy przez całą dobę program informacyjno - muzyczny, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.
więcej

Kryzys w małżeństwie i co dalej?

2014-10-24 07:28:00
W jaki sposób pokonać kryzys w małżeństwie, czy można sprawić, by współmałżonek się zmienił, jakie kroki należy podjąć i gdzie szukać pomocy? Odpowiedzi na te pytania szukali goście środowej audycji "Czarno na Białym", prowadzonej przez Br. Piotra Zajączkowskiego.
więcej

Joanna Sajko-Stańczyk o motywacji do działania

2014-10-23 22:02:22
Jak ruszyć z miejsca, jak się motywować i jak sobie poradzić, gdy pojawią się pierwsze wyzwania? O kilku efektywnych sposobach na pobudzanie w sobie motywacji do działania opowiedziała na antenie Radia Podlasie psycholog i coach - Joanna Sajko-Stańczyk.
więcej

Joanna Sajko-Stańczyk o motywacji do działania

2014-10-23 19:02:00
Jak ruszyć z miejsca, jak się motywować i jak sobie poradzić, gdy pojawią się pierwsze wyzwania? O kilku efektywnych sposobach na pobudzanie w sobie motywacji do działania opowiedziała na antenie Radia Podlasie psycholog i coach - Joanna Sajko-Stańczyk.
więcej

Jak nastroje ojca mogą wpływać na dziecko?

2014-10-23 08:19:00
Negatywny wpływ nastrojów ojca na budowanie relacji z dzieckiem - na ten temat  Anna Kaszczyc rozmawiała z ks. Robertem Steszukiem w poniedziałkowym magazynie "Świat ludzkich uczuć".
więcej

O modlitwie różańcowej na antenie Radia Podlasie

foto
2014-10-22 05:51:00
Cały październik jest w Kościele miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej, a 23 października przypada III Ogólnopolski Dzień Modlitwy Różańcowej.
więcej

Po beatyfikacji Pawła VI

foto
2014-10-21 11:37:00
19 października papież Paweł VI został ogłoszony błogosławionym. Jest dziewięćdziesiątym papieżem wyniesionym na ołtarze, z grona 264 następców św. Piotra. Jakie były istotne momenty jego pontyfikatu? Co pozostawił po sobie Kościołowi? Czy wszyscy papieże muszą być od razu wynoszeni na ołtarze?
więcej

Trzeci wynik Katolickiego Radia Podlasie w regionie siedleckim!

2014-10-17 10:34:00
Katolickie Radio Podlasie jest trzecią stacją w regionie siedleckim oraz czwartą stacją radiową i zdecydowanie najchętniej słuchaną stacją regionalną w regionie obejmującym byłe województwa siedleckie i bialskopodlaskie. Najnowsze wyniki badań słuchalności stacji radiowych Radio Track wskazują, że Katolickie Radio Podlasie jest zdecydowanym liderem wśród stacji lokalnych i regionalnych.
więcej

Z Siedlec do Ghany, by pomóc potrzebującym

2014-10-17 09:02:00
Blisko setka operacji, przeprowadzonych w warunkach tylko trochę lepszych, niż garażowe. Cenne doświadczenie zawodowe i życiowe. Jeden z chirurgów siedleckiego szpitala miejskiego, dr Kryspin Mitura, wrócił niedawno z wyjazdu charytatywnego do Ghany.
więcej
  • strona 1 z 2
  • 1
  • 2