zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Informacje ogólne

foto
2009-01-28 13:06:34
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy przez całą dobę program informacyjno - muzyczny, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.
więcej

1 procent na Fundację Podlaskie Centrum Radiowe

2015-01-19 10:28:00
KRS 0000 37 22 77

Wpisując w zeznaniu podatkowym powyższy numer KRS wspierają Państwo za pośrednictwem Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, działalność Katolickiego Radia Podlasie oraz Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl
więcej

O Światowych Dniach Młodzieży na antenie Radia Podlasie

foto
2015-01-16 07:38:00
W pełni trwają przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie. Nie tylko Krajowe Biuro ŚDM pracuje nad dobrym przygotowaniem spotkania, o które poprosił bezpośrednio Polaków papież Franciszek, w Diecezjalnym Centrum ŚDM również praca nie ustaje.
więcej

Ogłaszamy konkurs na reportaż radiowy. REGULAMIN

2014-11-28 05:55:00
Katolickie Radio Podlasie i Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe ogłaszają konkurs na reportaż radiowy. Konkurs ma ogólnopolski zasięg. Jego temat przewodni brzmi „Nie ma jak w domu”. Honorowy patronat nad konkursem objął JE Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk.
więcej

Spotkanie Prezesów Koła Przyjaciół Radia Podlasie

2014-11-15 15:05:00
W sobotę, 15 listopada w Siedlcach miało miejsce Spotkanie Prezesów parafialnych oddziałów Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Jak zamówić koncert życzeń

2010-07-06 16:49:12

Życzenia w niedzielnym koncercie życzeń...

...to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych.więcej

Laureaci Platynowego Mikrofonu

2009-06-23 10:26:53
Platynowe Mikrofony Katolickiego Radia Podlasie – statuetki, które stanowią uznanie dla pracy osób i instytucji, które w ciągu ubiegłego roku szczególnie przyczyniły się do rozwoju i funkcjonowania rozgłośni.

"Platynowe Mikrofony"  rokrocznie przyznawane są w kilku kategoriach:
- Osobowość radiowa
- Misja Ewangelizacyjna im. Ks. Józefa Szajdy
- Wkład w rozwój regionu
- Przyjaciel radia”
- Modelowe kontakty z Katolickim Radiem Podlasie
więcej

Złota Księga Dobrodziejów

2009-06-23 10:13:12
KATOLICKIE RADIO PODLASIE od początku istnienia, realizując powierzoną mu misję, spotkało się z życzliwością, zrozumieniem i wsparciem wielu osób.

To dzięki Nim Radio może istnieć i rozwijać się dla dobra mieszkańców naszej Małej Ojczyzny. Może głosić w codzienności Dobrą Nowinę, dawać ludziom słowa otuchy i nadziei. Pragniemy aby pamięć o osobach, które poświęciły swój czas i trud na rzecz dzieła, jakim jest Katolickie Radio Podlasie, nigdy nie przeminęła.

Złota Księga Dobrodziejów jest podziękowaniem za okazaną przyjaźń Katolickiemu Radiu Podlasie
więcej
  • strona 1 z 1