Na antenie

PORANEK z KRP

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości \"Z życia Kościoła\".
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Informacje ogólne

foto
2009-01-28 13:06:34
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy przez całą dobę program informacyjno - muzyczny, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.
więcej

Rektor WSD w Siedlcach gościem Radia Podlasie

2014-09-20 12:44:00
Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach ks. dr Mieczysław Głowacki był 19 września gościem Radia Podlasie. Ks. rektor opowiedział m.in. o przygotowaniach do nowego roku w seminarium, powołaniu do bycia księdzem i o tym, kim ma być kapłan.
więcej

Mariusz Orzełowski o III Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych

2014-09-19 09:02:00
Wielkimi krokami zbliża się III Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". To niezwykłe artystyczne wydarzenie od początku przyciąga wielu siedlczan, ale także mieszkańców całego naszego regionu.
więcej

O Siedleckim Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców na antenie Radia Podlasie

2014-09-18 12:43:00
20 września w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbędzie się XXIII Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. O forum, ale również dzisiejszych zagrożeniach i problemach, z którymi spotykają się wychowawcy 16 września dyskutowano na antenie Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Ważny dzień w życiu naszej koleżanki Natalii Bali

2014-09-16 10:11:00
13 września nasza koleżanka, dziennikarka, korespondentka Katolickiego Radia Podlasie z Węgrowa wypowiedziała sakramentalne „TAK” . Natalia Bala oraz jej wybranek - Marcin Gąsecki ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Węgrowie.

więcej

Różne reakcje na stres kobiet i mężczyzn

2014-09-15 12:50:00
Joanna Sajko-Stańczyk, psycholog, certyfikowany coach i trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, była 11 września gościem Anny Kaszczyc w magazynie Radia Podlasie „Jak minął dzień”.
więcej

Radiowe Dożynki w Niemcach

2014-09-15 12:40:00
W niedzielę 14 września w Niemcach k. Lublina odbyły się Dożynki Województwa Lubelskiego. Było na nich obecne również Radio Podlasie, nadając stamtąd kolejny i ostatnim zarazem program w ramach projektu ,,Radiowe Dożynki 2014, czyli rolnictwo wschodniej Polski po 10 latach w Unii Europejskiej i 7 – miu PROW 2007-2013”, realizowanego wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
więcej

Podziękowanie dla ks. Mateusza Czubaka

2014-09-15 10:48:00
Z dniem 1 września ks. dr Mateusz Czubak został zwolniony z funkcji Kierownika ds. Mediów Kurii Diecezjalnej Siedleckiej a tym samym przestał pełnić zadania współpracownika Katolickiego Radia Podlasie. Obecnie pełni funkcję, wicedyrektora Wydziału Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej Siedleckiej. Obok bieżących obowiązków, także jako Sekretarz II Synodu Diecezji Siedleckiej będzie odpowiadał za wydarzenia synodalne.
więcej

Jak złagodzić stres związany z pierwszymi dniami w szkole?

foto
2014-09-15 08:17:00
10 września, tydzień po rozpoczęciu nowego roku szkolnego, w magazynie „Jak minął dzień” na antenie Radia Podlasie można było posłuchać rozmowy o tym, jak zrozumieć i zminimalizować stres dziecka w pierwszych dniach edukacji.
więcej
  • strona 1 z 2
  • 1
  • 2

Siedleckie Targi Miodu

21 września SIEDLCE więcej

Warsztaty dla małżeństw

PRZEZ ŚMIECH DO LEPSZEGO MAŁŻEŃSTWA 21 września SIEDLCE więcej
zobacz wszystkie