Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Katolickie Radio Podlasie

radiopodlasie.pl

* ul. Bpa Świrskiego 56
* 08-110 Siedlce
* Regon: 005173923-00037
* NIP: 821-10-06-920
* Konto: B. S. Siedlce
48 9194 0007 0001 2801 2000 0010           

KONTAKT


* Gadu-Gadu: 3086701 (studio)
* tel. +48 789 098 630
* sekretariat@radiopodlasie.pl
Dział informacji  
tel. 25 644 72 73 wew 235
info@radiopodlasie.pl
 
Archiwum dźwięków  
Joanna Andrzejewska
archiwum@radiopodlasie.pl
 
Kierownik Muzyczny
Anna Kaszczyc
muzyka@radiopodlasie.pl
Dział promocji  

-Joanna Symanowicz,
* tel. 515 869 707,
* promo@radiopodlasie.pl

Reklama  
tel. 25 644 72 73 wew 233
reklama@radiopodlasie.pl

Handlowcy:
- Janusz Redesiuk
tel. 510-074-653
redesiuk@radiopodlasie.pl

- Krzysztof Łubkowski
tel. 500 106 008
k.lubkowski@radiopodlasie.pl
 
Kierownik Techniczny
 
Artur Dernowski
tel 25 644 72 73 wew. 231
technika@radiopodlasie.pl
 
Dyrektor KRP
 
ks. Andrzej Sochal

dyrektor@radiopodlasie.pl
 
Z-ca Dyrektora  
ks. Daniel Struczyk

administracja@radiopodlasie.pl
 
sekretarz redakcji KRP,
opiekun Kół Przyjaciół KRP
moderator merytoryczny portalu podlasie24.pl
ks. Paweł Broński
tel. 503 545 053
bronski@radiopodlasie.pl
Regionalny Portal Informacyjny
podlasie24.pl
 
tel. 25 644 72 73 wew. 255
kontakt@podlasie24.pl

Handlowiec:
- Dorota Wakuła
tel. 25 644 72 73 wew. 223
reklama@podlasie24.pl
 


1. Siedlce

-Adam Białczak
* tel. 500 187 558,
* a.bialczak@radiopodlasie.pl

Monika Jabłkowska

* tel. 512 111 737,
* jablkowska.m@radiopodlasie.pl

-Andrzej Ilczuk,
* tel. 502 173 757,
* andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl

-Kamil Skorupski,
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl


2. Biała Podlaska

-Izabela Chajkaluk,
* tel. 500 106 004,
* biala@radiopodlasie.pl

-Beata Malczuk,
* tel. 
* b.malczuk@radiopodlasie.pl

3. Międzyrzec Podlaski

-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl
* Punkt obsługi klientów radia
- ul. Lubelska 36 Międzyrzec Podl


4. Sokołów Podlaski

- Karolinia Górecka
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl

-Lech Zakrzewski,
* tel. 512 300 339,
* tel. (25) 781 18 65,
* sokolow@radiopodlasie.pl

5. Węgrów

- Karolinia Górecka
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl


6. Łuków

-Anna Kupińska,
* tel. 509 310 762,
* lukow@radiopodlasie.pl


7. Garwolin,

-Waldemar Jaroń
* tel.: 509 056 641,
* garwolin@radiopodlasie.pl

8. Łosice

-Kamil Skorupski,
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl

9. Radzyń Podlaski

Kamila Suchodolska,
* tel. 500 105 909,
*suchodolska@radiopodlasie.pl


-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl

10. Siemiatycze

-Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* tel.: 600 262 129,
* siemiatycze@radiopodlasie.pl

11. Parczew

-Karolina Suchodolska,
* tel. 500 105 909,
* suchodolska@radiopodlasie.pl