Na antenie

Drogami Młodości

Jeśli myślisz, że twoja młodość i Bóg chadzają innymi drogami - posłuchaj co mówią o tym Twoi rówieśnicy. Drogami Młodości w każdy piątek o 21.40.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Jak dbać o elegancką zastawę stołową, porcelanę czy delikatne szkło? Sprawdź z nami!

Elegancka zastawa obiadowa zadba o estetyczny aspekt serwowanych dań i sprawi, że zwykły posiłek w gronie najbliższych nabierze wyjątkowego wyrazu. Jak dbać o naczynia i sztućce wykonane z delikatnych materiałów, by dłużej cieszyły oko nienagannym wyglądem? Podpowiadamy!
więcej

Jak rozplanować ślubne przygotowania, aby uniknąć stresu i problemów?

Przygotowania do ślubu i wesela wymagają poświęcenia sporej ilości czasu, energii oraz właściwego planowania poszczególnych czynności. Warto zabrać się za nie ze sporym wyprzedzeniem, na około rok przed ustaloną datą ślubu. Pozwoli to ze spokojem podejść do wszystkich przygotowań oraz zapewni spokojną, przyjemną atmosferę, która sprzyja prawidłowej realizacji zadań. W planowaniu ślubu i wesela niezwykle pomocnym narzędziem jest planer ślubny, który w formie aplikacji mobilnej oferuje popularny wśród nowożeńców portal ślubny Wesele z Klasą.
więcej

Wiosna w szafie, czyli te kolory kurtek damskich to hit sezonu!

O kurtkach damskich można by napisać kilkutomową powieść. Na rynku istnieje taka ilość modeli, od casualowych i eleganckich po sportowe, że mając tyle możliwości, niełatwo dokonać właściwego wyboru. Na szczęście możesz zawęzić swoje pole poszukiwań i postawić na modele uniwersalne: damskie kurtki pikowane. Kieruj się kolorami roku 2021, a wybór będzie jeszcze prostszy!
więcej

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykończenia łazienki do nowego mieszkania?

Nowe mieszkanie pochłania wiele uwagi i zaangażowania. Ale gdy już będzie gotowe do zamieszkania, odwdzięczy się swojemu właścicielowi podwyższonym lub wysokim standardem życia.
więcej

Regały przepływowe i regały wjezdne. Które wybrać?

Stojąc przed wyborem regałów do magazynu, musimy dokładnie zdefiniować własne potrzeby. Potrzeby wynikające bezpośrednio ze specyfiki przechowywanego towaru. Gdy rozmawiamy o magazynie, gdzie najważniejszym celem jest zgromadzenie jak największej ilości palet na jak najmniejszej przestrzeni, mamy do wybory regały przepływowe i regały wjezdne – na które się zdecydować?
więcej
  • strona 1 z 1