Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Radiowa Niedziela

Zapraszamy na Radiowe Niedziele

Hanna, Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła
Proboszcz: Ks. Sitarski Wiesław,
Miejscowości należące do parafii:. Hanna wieś i kolonia (753), Kuzawka (298 -2km), Janówka (91 -5km), Nowy Holeszów (103 -7km). Mieszkańców: 1245.
Inne wyznania: 39. Kościół drewniany, wybudowany w 1739 r. uposażony w 1750 r. przez ks. Hieronima Floriana Radziwiłła, w 1875 zamieniony został na cerkiew; w 1918 r. rekoncyliowany, parafia wznowiona w 1924 r. Styl barokowy, z prowincjonalnym malarstwem iluzyjnym na ścianach. Księgi metrykalne. od 1924 r.
Kronika parafialna. od 1962 r.
ODPUSTY:. św. Apostołów Piotra i Pawła, MB Częstochowskiej.
Cmentarz grzebalny:. 200 m od kościoła.
Wizytacja kanoniczna:. 1992 r. Bp Jan Mazur.
Z parafii pochodzą:. ss. Jolanta Zelent, Danuta Zieńczuk, Teresa Kozicka.
www.hanna.sacro.pl

Memoriał im. Antoniego Trybonia

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał im. Antoniego Trybonia. więcej

Sobótkowe Spotkania

17 czerwca chorzy i zdrowi, rodziny i wolontariusze, przyjaciele i sympatycy – wszyscy są zaproszeni przez Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera do Kukawek w gminie Przesmyki więcej
zobacz wszystkie