Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.

10 powodów by zlecić reklamę w Katolickim Radiu Podlasie


  1. Katolickie Radio Podlasie jest jedyną na obszarze wschodniego Mazowsza, Południowego Podlasia i północnej Lubelszczyzny, regionalną stacją radiową.
  2. Zobowiązuje nas to codziennej produkcji 17 godzin programu radiowego skierowanego do mieszkańców tego regionu. Programu odzwierciedlającego rzeczywiste zainteresowania słuchaczy.
  3. Docenia ten program co tydzień 300 tysięcy mieszkańców regionu regularnie słuchających Katolickiego Radia Podlasie. Większość z nich to ludzie o ustabilizowanej sytuacji, zawodowej, rodzinnej, w wieku od 35 do 55 lat.
  4. Wiemy o tym bo, Katolickie Radio Podlasie jest jedynym medium w regionie, posługującym się przy planowaniu programu i kampanii reklamowych niezależnymi, profesjonalnymi, regularnie przeprowadzanymi badaniami odbiorców. Badania te realizuje największa w Polsce firma specjalizująca się w badaniach konsumenckich - SMG/KRC Poland.
  5. Dzięki tym badaniom oraz zastosowaniu nowoczesnych metod zarządzania i pozyskiwania środków, Katolickie Radio Podlasie może pozwolić sobie na ceny usług oparte o możliwości rynku.
  6. Dzięki temu możemy oferować szeroki wachlarz usług w konkurencyjnych cenach uwzględniających między innymi sezonowość.
  7. W tej ofercie poza konwencjonalnymi kampaniami spotowymi, proponujemy inne formy promocji, wizerunku, usług czy produktów.
  8. Wielofunkcyjność i elastyczność form radiowej reklamy Katolickie Radio Podlasie rozbudowuje dzięki posiadanym kontaktom i kontraktom o możliwość planowania i organizowania kampanii w dowolnym medium w Polsce lub UE.
  9. By sprostać potrzebom naszych klientom dysponujemy profesjonalna bazą sprzętową.
  10. Ponieważ nawet najlepszy sprzęt sam niczego nie zrobi, dla spełnienia wszelkich oczekiwan naszych klientów, zbudowaliśmy profesjonalny zespół złożony z opiekunów klienta, plannerów, copywriterów, lektorów, realizatorów dźwięku.

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html


Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html